Технології

Робот очистить пляжі Європи

Французька компанія Poralu Marine розробила робот-пилосос для очищення пляжів. Робот не завдає шкоди навколишньому середовищу: він працює від сонячних батарей і обережно обходить черепашачі яйця.

Французька компанія Poralu Marine створила робота, який буде прибирати сміття на березі моря. BeBot вміє збирати навіть дрібні частинки пластику, засипані піском. Причому робот абсолютно не шкодить флорі й фауні, не створює ерозії пляжів, не послабляє підґрунтя і не тисне прибережних мешканців. Особливо дбайливо BeBot ставитися до черепашачих яєць. При цьому BeBot досить потужна машина – він здатний переміщати вантажі до 1000 кг. У компанії його називають супергероєм, який визнаний врятувати навколишнє середовище. «Ми прагнемо зберегти унікальні екосистеми. Роботи прибирають сміття, поважаючи екосистеми, в яких вони працюють », – розповіла про винахід Леа Кармінаті, менеджер з маркетингу компанії Poralu Marine.

BeBot працює від сонячних батарей. Людина може керувати роботом-пилососом дистанційно за допомогою пульта.

Робота почнуть активно задіяти при збиранні берегів і пляжів по проєкту «Рамкової директиви морської стратегії» Європейського Союзу. 18 вересня 2020 Комісія з морської стратегії представила норми чистоти пляжів. Чистими вважаються берега, у яких на кожні 100 м виявлено менш як 20 об’єктів сміття. Згідно з новою нормою 85% пляжів Європи не входять в категорію чистих. Комісія попросила країни ЄС розробити необхідні стратегії по зменшенню кількості сміття.

Джерело: прес-реліз компанії розробника

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button