Технології

У Китаї запустили перший в світі водневий трамвай

Китайський трамвай, що працює на водневих паливних елементах, введено в промислову експлуатацію в Таншані, провінція Хебей в Північному Китаї, 26 жовтня 2017 року. Це перший комерційний трамвай на водні в світі і, оскільки водень є єдиним його «паливом», він не виділяє забруднюючих речовин.


Хоча водневі паливні елементи вже давно існують і використовуються в різних транспортних засобах, включаючи автобуси, ніхто раніше не зміг реалізувати цю технологію у трамваях.

В Китае запустили первый в мире водородный трамвай
В цілому, трамваї на водні є привабливим видом транспорту з багатьох причин. Це паливо легкодоступне і може бути вилучено з різних джерел, як відновлюваних, так і невідновлюваних. Крім того, транспортні засоби на водневому паливному елементі мають нульовий викид, «виділяючи» тільки воду. Для Китаю, як одного з найбільш забруднених регіонів у світі, це вкрай важливо.

В Китае запустили первый в мире водородный трамвай
В Китае запустили первый в мире водородный трамвай
В результаті реакцій у двигуні не утворюється оксидів азоту, так як температура процесів всередині водневих паливних елементів не перевищує 100 градусів Цельсія. Заправка воднем займає всього 15 хвилин і її може вистачити на 40 км шляху при максимальній швидкості 70 км на годину.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button