Фото

Рольставні, які можуть знизити енергоспоживання будівлі

Датський текстильний бренд Kvadrat створив з дизайнерами Ronan і Erwan Bouroullec рольставні, які не просто закривають вікна.

Kvadrat Shade — це віконні покриття різних відтінків і фактур, в значній мірі в дусі тканин компанії. Але вони також пропонують акустичні переваги і можуть забезпечити теплоізоляцію, допомагаючи зменшити споживання енергії в будівлі.

Рулонні штори Kvadrat Shade

Компанія навіть створила калькулятор, щоб клієнти могли дізнатися, скільки грошей вони можуть заощадити на рахунках за опалення.

«Ми вступаємо в нову галузь з амбіціями перетворити цю галузь», — пояснив генеральний директор Kvadrat Андерс Байріель. «Ми приходимо з дуже глибокими знаннями про текстиль, але у нас також є багато технологій».

Продукт був створений у співпраці з голландською компанією Coulisse, що спеціалізується на високопродуктивних рішеннях для віконних покриттів, а також спирається на досвід Verosol, експерта в області сонцезахисних тканин, який належить Kvadrat.

Застосовуючи металізований текстиль до нижньої частини жалюзі, вони дозволяють йому функціонувати в якості теплоізолятора. Це запобігає потраплянню тепла в теплі літні місяці і запобігає втраті тепла взимку.

«Насправді у нас є продукт, який пропонує альтернативу зовнішньому сонцезахисного продукту, який значно змінює можливості архітектури», — додав керуючий директор Kvadrat Shade Крістіан Баум Блаакер.


Паризькі дизайнери Ронан і Ерван Буруллек повинні були зробити цей високотехнологічний продукт максимально чистим і простим. Пара раніше працювала з компанією Kvadrat над багатьма проєктами, включаючи акустичний екран Clouds і Ready Made Curtain.

Ерван Буруллек назвав цей процес «пекельною роботою». Він пояснив: «Більшість пропозицій, які ви бачите, технічно обмежені; вони вирішують проблему, але вони забувають про людину, вони не несуть естетики».

«Ми розробили концепцію рулонних штор, яка має чітку візуальну ідентичність для кожного елемента і відображає досвід Kvadrat в кольорах, матеріалах і технічних характеристиках», — додав Буруллек.

«На відміну від типових альтернатив, рішення Kvadrat Shade відкривають інтригуючі можливості інтер’єрного дизайну, граючи з тонами, прозорістю і текстурами. Ви можете комбінувати що завгодно і отримати відмінний результат».

Конструкції виготовляються з поліестеру без ПВХ, щоб їх було легше переробляти. Клієнти можуть вибирати між різними елементами управління — крім традиційних шнурів, є також опція для тонких паличок або пультів дистанційного керування.

Квадрат вважає, що асортимент продукції є хорошим рішенням для будь-якого типу вікна та ситуації. Команда сказала, що вони вже організували установку продукту в декількох великих нових будівлях.

Натхнення: econet.ru

Кнопка «Наверх»