Всесвіт

Хаос магнітних полів може пояснити інтенсивний блиск чорних дір

Астрофізики з Колумбійського університету в Нью-Йорку представили гіпотезу, згідно з якою хаос магнітних полів може пояснити інтенсивний блиск чорних дір. Про це пише Science Alert.

Інженери представили модель магнітних полів, які оточують чорні діри і нейтронні зірки. За допомогою моделювання вчені можуть простежити, як електрони, які піддаються потужному магнітному впливу, починають генерувати сильне випромінювання.

Світіння горизонту подій чорних дір можна пояснити гігантською температурою частинок, які крутяться навколо цих об’єктів. Проте в їх спектрі знаходять не тільки фотони, але і хвилі, які дуже енергійні для теплових, а також походять не з зон, куди направляються газ і пил.

«Турбулентність і магнітне перепідключення — процес, у якому лінії магнітного поля розриваються і швидко об’єднуються, після чого зливаються воєдино, щоб прискорити частинки, збільшуючи їх до швидкостей, що наближаються до швидкості світла», – твердить Автор гіпотези Лука Коміссо

Найсильніші магнітні поля починають зіштовхувати електрони один з одним, збільшуючи їх швидкість і створюючи сильне випромінювання, вважають вчені. Для підтвердження своєї гіпотези, фізикам довелося створити модель чорних дір з магнітними полями, які діють аналогічно Великому адронному колайдеру і прискорюють переміщення електронів у просторі.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments