Наука

Розроблена технологія, яка перетворює водопровідну воду в дезінфікуючий засіб від вірусів

Отриманий засіб в 100 разів ефективніше відбілювача

Дослідниками з Університету Бар-Ілан була розроблена унікальна технологія, яка перетворює водопровідну воду в дезінфікуючий засіб від вірусів і бактерій. Отриманий засіб здатний ефективно знищувати в тому числі і мікроби сімейства коронавірусів.

Відомо, що дана технологія працює через масив нанометрових електродів з унікальними властивостями поверхні. Так, під час зіткнення води й електродів і виробляється могутній антисептичний засіб, який ефективний в боротьбі з мікроорганізмами і водночас безпечний для людей.

Згідно з опублікованими даними, таким чином можна готувати ряд антисептичних засобів, поміж яких розчини для миття приміщень, дезінфікуючі серветки, засоби для миття рук та інші. Крім того, з’ясувалося, що антисептична здатність одержаного засобу в 100 разів ефективніша від відбілювача, що дозволяє застосовувати для дезінфекції низькі концентрації від 50 до 200 мг активних речовин на літр. Також дана розробка має перевагу у вигляді екологічності та здатності не викликати сухість або опік шкіри.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button