Технології

Розумне дзеркало робить селфі і спостерігає за будинком (фото + відео)

На майданчику Indiegogo стартував проект, який напевно припаде до душі всім любителям селфі.

3ea64e157b99f4a46c23a0260f228fe1

Американська компанія Smart Ltd. пропонує дзеркало SELFIE Mirror, яке за вас зробить фотознімок або відеоролик, а за допомогою Wi-Fi/Bluetooth 4.0 відправить отримані матеріали на синхронізований смартфон. 16-Мп камера від Sony вмонтована у верхній частині виробу. Визначення відстані до об’єкта та фокусування на ньому здійснюється автоматично.

Однак розробники пропонують використовувати SELFIE Mirror не тільки в якості розважальної іграшки для селфі, але і як засіб спостереження за житлом – вбудована камера працює в тандемі з датчиком руху, тому в разі проникнення в будинок сторонніх, одразу ж передасть зображення на мобільний телефон господаря. Але це ще не все. Приємними доповненнями стануть: світлодіодне освітлення, динаміки для відтворення музики і два порти USB для зарядки ґаджетів. Крім того, фірмове ПЗ дозволить керувати іншими пристроями, що входять в систему розумного будинку, а вбудований в дзеркальну поверхню сенсорний дисплей буде відображати важливу інформацію, таку як: прогноз погоди, дату, час і новини з соціальних мереж.

Розробники пропонують два варіанти розумного дзеркала. SELFIE Mirror з габаритами 550х935 мм обійдеться у $160, модель з розмірами 70х120 см – $190.

Джерело: indiegogo.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button