Головна / Людина / Експерти назвали 6 шкідливих звичок, які вбивають людину раніше часу

Експерти назвали 6 шкідливих звичок, які вбивають людину раніше часу

Команда фахівців реалізувала унікальне спостереження, в ході якого медики назвали 6 шкідливих звичок, які вбивають людину раніше часу.

9eb4fdac90c342745edc0a43e608edf6

Слід зауважити, що на ймовірність довголіття впливають безліч факторів. Про це вчені говорять вже не перший раз. Однак, завдяки новим випробуванням експерти виявили особливі фактори, які тягнуть за собою тяжкі наслідки. Фізіологи переконані, що виділивши 6 пунктів, кожна людина зможе зробити для себе певний висновок. Виявилося, що в більшості випадків, чоловіки і жінки помирають раніше часу, якщо вони ведуть пасивний спосіб життя, мають нікотинову або алкогольну залежність і неправильно харчуються.

Також в перелік можливих причин передчасного летального результату увійшли відсутність фізичних навантажень і сон більше 9 годин на день. Провідні дослідники стверджують, що надлишок нічного відпочинку негативно відбивається на самопочутті хлопців і дівчат.

За словами ініціаторів проектів, у випробуваннях взяли участь 230 тисяч австралійців, вік яких варіювався від 45 до 75 років. Підсумки спостережень опубліковані в одному із зарубіжних журналів.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments