Різні цікавинки

Розвиваючі мультики – користь чи шкода

foto_cikavosti_10.10.2014-03_resizedЛише 50 років тому діти пізнавали світ тільки через дорослих і особистий досвід. Найбільше діти любили слухати казки, колискові і розважалися іграми. Зараз великою популярністю користуються розвиваючі мультфільми для дітей, які поповнюють знання дитини про навколишній світ.

Як впливають мультфільми на малюків

Прообразом сучасних розвиваючих мультиків були кубики і картинки. Діти часто повторюють дії за іншими, особливо за своїми однолітками, і якщо дитина бачить в мультфільмі улюбленого героя, який періодично миє руки, то і сам формує звичку до чистоти. Також для найменших створені мультики, які вчать кольору, назви багатьох предметів або показують відмінності пір року. Мультфільми для дітей старшого віку навчають малюків основам географії, хімії, історії та багато чому іншому. Тому такі мультфільми можуть стати хорошим навчальним матеріалом. Доповнюючим елементом можуть стати навчальні ігри, зроблені на основі популярних мультфільмів. Зокрема на порталі http://mult-games.ru/ можете знайти ігри для дівчаток в тематиці “Прибирання”, коли навіть нудна робота, яку необхідно робити вдома, стає цікавою!

У чому небезпека розвиваючих мультиків

Варто пам’ятати, що не всі мультфільми взаємопов’язані з дійсністю і герої подібних анімації можуть виховати помилкове уявлення дитини про реальність. Тому необхідно разом з дитиною переглядати мультики, щоб пояснити малюкові, де вчинки героя не пов’язані з реальністю. Також потрібно пам’ятати про вплив екрану на зір дитини і не допускати довгих переглядів анімації. Ще одним підводним каменем будь-яких мультиків є залежність від них дітей, тому час, проведений біля екрану має бути суворо дозованим. Наприклад, з двох років можна дивитися “розвиваючі” не більше трьох хвилин і лише три рази на день.

З віком діти можуть дивитися і інші мультфільми, так, багато сайтів пропонують різні підбірки анімації на будь-який смак. Але в будь-якому випадку потрібно вибирати хороші і добрі мультфільми для своїх дітей, щоб сформувати тільки позитивні якості підростаючого малюка.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button