Фото

Руїни монументального храму попередників римлян відкрили в Італії (фото+відео)

Дослідники з університетів Фрайбурга і Майнца виявили залишки монументального храму етрусків в місті Вульчі — одному з 12 великих поселень стародавньої держави, розташованого на території сучасної Італії.

Розкопки в місті Вульчі. Відео: Albert-Ludwigs-Universitеt Freiburg

Храм розміром 45 на 35 метрів розташований на захід від іншої священної будівлі Tempio Grande, яка була розкопана в 1950-х роках. На основі попереднього аналізу останків фундаменту і знайдених при розкопках предметів, дослідники датували будівництво кінцем VI або початком V століть до нашої ери.

Дослідники відзначають, що новий храм має приблизно ті ж пропорції і будова, що і раніше виявлений Tempio Grande. При цьому обидва храми існували в один і той же час. Відкриття двох релігійних споруд в безпосередній близькості, які дублюють один одного, унікальна подія при дослідженні міст етрусків.

Розкопки в місті Вульчі. Зображення: Albert-Ludwigs-Universitеt Freiburg

Дослідники вважають, що порівняння залишків двох будівель допоможе точніше відтворити вигляд і архітектуру стародавніх релігійних споруд і дізнатися більше про етруську релігію, соціальну структуру Вульчі і повсякденному житті жителів міста.

Наші знання про зовнішній вигляд і устрій етруських міст все ще дуже обмежені. Але незаймані шари храму дають нам уявлення про розвиток одного з найважливіших етруських мегаполісів протягом тисячі років. Маріак’яра Франческіні, вчений радник інституту класичної археології університету Альберта-Людвіга у Фрайбурзі
Етруски – стародавня цивілізація, що розвинулася в першому тисячолітті до н.е. на північному заході Апеннінського півострова. Вони створили культуру, яка передувала римській і мала на неї великий вплив. 12 найбільших міст, одним з яких був Вульчі, утворили політичний союз етруське дванадцятиграддя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments