Аналітика

Санкції проти Росії будуть коштувати лондонському Сіті сотні мільйонів фунтів

foto_cikavosti_29.07.2014-20_resized“Європа і США сьогодні заявлять про спільні санкції проти російської економіки і прихильників президента Путіна в рамках значного посилення тиску на Москву, – повідомляє The Times. – Крім того, Британія спрямує понад 1,3 тис. солдатів, а також танки, які повинні приєднатися до навчань на східному кордоні НАТО в Польщі”.

“Вчора, на тлі посилення кризи навколо Росії, Девід Кемерон взяв участь в особливій відеоконференції з п’ятьма учасниками: це були президент Обама, канцлер Німеччини Ангела Меркель, французький президент Олланд і прем’єр-міністр Італії Маттео Ренці”, – пишуть автори статті Сем Коутс і Дебора Хейнс.

Сьогодні ЄС підтвердить, що переходить до санкцій “третього рівня”, які спрямовані проти цілих секторів російської економіки, йдеться в публікації. Результатом цієї заяви стане заборона на кредити ЄС для російських банків, на експорт технологій для енергетичної промисловості і нове ембарго на продаж зброї і товарів, які можуть бути використані російською армією, пояснюють журналісти.

Читайте також: Європейська зброя для Росії

“Обмеження, спрямовані проти російського фінансового сектора, швидше за все, будуть коштувати лондонському Сіті сотні мільйонів фунтів, хоча лідери ЄС доклали масу зусиль, підкреслюючи, що цей тягар розділить вся Європа в рівній мірі. Експорт високих технологій у сфері енергетики з Німеччини в Росію в п’ять разів перевершує аналогічні показники Великобританії, а доходи Франції від експорту зброї вище британських майже в десять разів”, – йдеться в статті.

Джерело: The Times


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button