Фото

Segway представив водневий електромотоцикл Apex H2

Компанія Segway показала концепт електричного супербайка, який може як заряджатися від розетки, так і заправлятися воднем. Модель, що отримала назву Apex H2, схоже, є розвитком електромотоцикла Apex, представленого в кінці 2019 року. Хоча про Segway Apex відомо мало інформації, існує як мінімум один робочий прототип цього електробайка, відео з випробуваннями якого компанія опублікувала у 2020 році.

Новий Apex H2 відрізняється від попереднього концептуального супербайка Segway більш футуристичними дизайном і можливістю використовувати як паливо водень. Компанія називає прототип гібридним, але не пояснює, як влаштована силова установка. Тому не виключено, що електромотоцикл отримає оригінальний двигун, а не звичні для водневого транспорту паливні елементи, що генерує електрику.

Конструкція концепту передбачає зберігання запасу водню на борту байка в зрідженому вигляді в невеликих картриджах. Вони розміщені збоку корпусу, і мабуть, припускають можливість швидкої заміни. Така конструкція дозволить байкеру заправляти мотоцикл самостійно в будь-якому місці шляхом установки нових картриджів. За заявою Segway, на подолання кожного кілометра Apex H2 потрібно один грам водневого палива. Загальний передбачуваний запас ходу не називається.

За твердженням розробників, електробайк отримає двигун потужністю 82 л с. (60 кВт). Модель зможе розганятися до 100 км / год за 4 секунди й розвивати максимальну швидкість 150 км / ч. Це більш скромні характеристики, ніж заявлялися для Apex, але тим неї менш, цілком достатні, для комфортного пересування по швидкісних трасах.

Segway намір налагодити виробництво водневого електромотоцикла і планує почати його постачання у 2023 році, якщо вдасться зібрати як мінімум сто попередніх замовлень.

Попередня ціна супербайка – 10700 доларів США. Це перевищує вартість молодшої моделі Zero Motorcycles і вдвічі більше суми, яку просять за бюджетний електричний мотоцикл Sondors Metacycle. А електробайк Zero SR з пробігом без підзарядки близько 300 км коштує у два рази дорожче. Втім, всі ці моделі істотно відрізняються від Segway Apex H2 неможливістю використовувати водневе паливо.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments