Відео

Семирічний хлопчик чотири роки дружить з дикими зміями

Одні тримають удома собак і кішок, інші радіють рибкам і папугам, а от 7-річний Девеш Адівасі з села Патада індійського штату Мадхья-Прадеш завів вдома змій.

Історія почалася чотири роки тому, коли маленькому хлопчикові наснився дивовижний сон про змій. Прокинувшись, він розповів про нього батькам, а після цього пішов у джунглі. Через кілька годин він повернувся з двома зміями.

Батьки були нажахані і всіляко намагалися захистити сина від такої дивної дружби, але Девеш був непохитний.

За чотири роки хлопчик подружився з 15 рептиліями. Зазвичай він ходить в джунглі, знаходить там двох-трьох змій і забирає додому. На кілька днів вони стають кращими друзями: разом сплять, граються, купаються і обідають, а через кілька днів Девеш повертає їх назад у дике середовище. За словами хлопчика, своїх змій він знає «в обличчя». Особлива прихильність у нього до трьох з них — ці самі приповзають до нього з лісу, щоб поласувати чим-небудь смачним.

На щастя, всі «домашні» змії Девеша — не отруйні, однак і вони ніколи ні разу не кусали хлопчика.

Місцеві жителі вважають дитину особливим і впевнені, що у нього є «божественна сила і здібності». Дорослі вже давно змирилися з такими вихованцями школяра, а от інші діти намагаються його уникати, коли він гуляє зі своїми рептиліями.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button