Інтернет

SEO-просування

На цей момент на ринку просування Інтернет-контенту можна скористатися відразу декількома шляхами для залучення трафіку, які можуть відрізнятися своєю вартістю, ефективністю і довгостроковістю. Виділяють три основні канали SEO просування сайтів, це:

* Search Engine Optimization – пошукове просування;
* Search Engines Advertising – контекстна реклама;
* Social Media Marketing-реклама на соціальних платформах.

Також існують безліч додаткових каналів – вірусна реклама, розсилки і т. д.

Щоб отримати максимум ефективності від маркетингу, краще комбінувати рекламні канали. Однак, не всі можуть дозволити це фінансово, тому доводиться вибирати один вектор просування контенту. Велика частина фахівців радять вибрати базовим каналом саме SEO-просування. Дана рекомендація має під собою певні підстави.

Головні переваги SEO-просування

Виділяють наступні основні плюси SEO-просування:

  • Довгострокова ефективність.

Недоліком багатьох інших каналів для просування є падіння ефективності реклами або повне її зникнення при припиненні фінансових вкладень. Що стосується SEO, то такої проблеми немає, ефективність просування за допомогою оптимізації контенту зберігається через місяці і навіть роки після повної зупинки роботи на сайті.

  • Підвищується конверсія.

Використання пошукової оптимізації в якості каналу для просування дозволить залучати не тільки додаткових відвідувачів на сайт, але і збільшити ймовірність того, що вони здійснять необхідні дії, що приносять дохід. Це пов’язано з тим, що SEO-просування поєднує в собі безліч робіт з поліпшення зовнішнього вигляду сайту, зручності його використання, працездатності, а також привабливості для клієнтів. Крім цього, один з елементів SEO-послуги є технічна оптимізація, що робить сайт структурно грамотним і більш чуйним.

  • Доступність ціни.

Якщо порівнювати з іншими каналами для маркетингу, то SEO-просування зажадає значно менші витрати. Як приклад, вартість одного кліка по висококонкурентній рекламі може обійтися рекламодавцю в десятки гривні. Коли справа стосується пошукової оптимізації, то ціна одного кліка може становити одної гривні.

  • Підвищення впізнаваності бренду.

Якщо успішно утримувати сайт в топових позиціях пошукових систем, то це позитивно позначиться на рівні репутації бренду в очах потенційних клієнтів. Висока впізнаваність бренду позначиться на підвищенні довіри до нього і, отже, на відсотку конверсії сайту.

Якщо вас цікавить “робоча” контекстна реклама – зверніться до фахівців netpeak.ua.

Критерію ефективності оптимізації

Якісне виконання роботи над сайтом значно підвищить шанси ресурсу потрапити на верхні позиції пошукових систем. У системах є спеціальні алгоритми, які об’єктивно оцінюють якість контенту і просувають оптимізовані сторінки все вище до топових місць видачі. При розрахунку враховуються наступні критерії:

* обсяг матеріалу;
* грамотність викладу;
* рівень “тошноти” тексту;
* унікальність матеріалу;
* актуальність даних;
* релевантність матеріалу;
* корисність інформації;
* рівень довіри та авторитету ресурсу, де публікується матеріал;
* кількість зовнішніх посилань, що відсилають до статті;
* поведінка відвідувачів на сайті, з розміщеним контентом.

Для ідеальної оптимізації тексту матеріалу потрібно, щоб автор статті спільно з SEO оптимізатором, а також вебмайстром провели безпосередню роботу над перерахованими вище критеріями для поліпшення загальної якості контенту сайту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments