Інтернет

У 2014 році може зникнути весь інтернет

У 2014 році може зникнути весь інтернетЕксперти «Лабораторії Касперського» повідомили, що інтернет, як інформаційна глобальна мережа в майбутньому році може зникнути. На зміну йому прийдуть десятки національних мереж з власними заборонами, а також обмеженням доступу до закордонних ресурсів.

За словами А. Гостєва, провідного спеціаліста «Лабораторії Касперського», такого роду мережевою закритістю до недавнього часу виділявся Китай, однак сьогодні вже ряд країн, разом з Росією, прийняли закони або ж готуються їх прийняти, які забороняють в певних моментах використання закордонних сервісів. Враховуючи зростання, а також постійне ускладнення загроз, дані прагнення наростатимуть, а законодавчі обмеження стовідсотково потягнуть за собою технічні заборони.

Гостєв повідомив, що в майбутньому році вірогідне зростання атак безпосередньо на розробників софтверних продуктів, скоріше всього, що в зоні ризику будуть творці мобільних додатків. Крім усього іншого, зловмисники будуть так само активно використовувати уразливість мобільних платформ, а саме, Android. Гостєв вважає, що якщо одна уразливість для iOS стоїть на «чорному» ринку близько $ 200 тис., то для Android – близько $ 10 тиc.

ЛК прогнозує, що в 2014р. будуть активізуватися «кібернайманці», тобто хакерські групи, спеціалізацією яких виступає безпосередньо проведення замовних блискавичних атак. Як кажуть фахівці, до послуг «кібернайманців» вдадуться різноманітні компанії для економічного кібершпіонажу, а також постійного отримання конкурентних переваг.

Крім усього іншого Гостєв прогнозував майбутнє віртуальної валюти Bitcoin, курс якої, можливо, зросте до $ 3 тис., однак при цьому, внаслідок високого до неї інтересу різних кіберзлочинців, курс Bitcoin може і обвалитися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button