Головна / Інтернет / Що шукають діти в інтернеті

Що шукають діти в інтернеті

Експерти «Яндекса» проаналізували, що і як шукають в Мережі російські діти. Компанія відокремила питання хлопчиків від питань дівчаток, а також вивчила інтереси дітей різного віку.

Як виявилося, у навчанні хлопчиків найбільше цікавить, як знайти площу трикутника. А ось дівчатка цікавляться літературою і вбивають у пошуковик «що просив підняти Вій». Також хлопчики цікавляться, що таке френдзона, а дівчатка люблять серфити по запиту «що таке любов».

Хлопчики куди більше, ніж дівчата цікавляться комп’ютерними іграми і нерідко роблять запити типу «як зробити портал в рай в Minecraft» або «Скільки кінцівок в Metro Last Night», дівчинки ж воліють літературу і красу: «Як схуднути», «Хто написав маленького принца «.

Цікаво, що «Яндекс» розділив запити дітей по різних класах школи, так що можна простежити, як змінюються інтереси по вікових категоріях. Якщо в першому класі дітей цікавить, як можна зробити чарівну паличку або чому люди люблять котів і собак, чи які http://simba-first.com.ua/ можна купити, то в шостому класі їм уже цікаві соцмедіа: «як скачати музику з контакту», «як видалити сторінку в однокласниках».

У восьмому класі дітей цікавить, як можна заробити в інтернеті і як позбутися від прищів. До одинадцятого класу молодь стикається з новими проблемами і питає, «як русифікувати китайський айфон» і «як збільшити груди».

Натхнення: http://maanimo.com/

 
comments powered by HyperComments