Інтернет

Що шукають діти в інтернеті

Експерти “Яндекса” проаналізували, що і як шукають в Мережі російські діти. Компанія відокремила питання хлопчиків від питань дівчаток, а також вивчила інтереси дітей різного віку.

Як виявилося, у навчанні хлопчиків найбільше цікавить, як знайти площу трикутника. А ось дівчатка цікавляться літературою і вбивають у пошуковик “що просив підняти Вій”. Також хлопчики цікавляться, що таке френдзона, а дівчатка люблять серфити по запиту “що таке любов”.

Хлопчики куди більше, ніж дівчата цікавляться комп’ютерними іграми і нерідко роблять запити типу “як зробити портал в рай в Minecraft” або “Скільки кінцівок в Metro Last Night”, дівчинки ж воліють літературу і красу: “Як схуднути”, “Хто написав маленького принца “.

Цікаво, що “Яндекс” розділив запити дітей по різних класах школи, так що можна простежити, як змінюються інтереси по вікових категоріях. Якщо в першому класі дітей цікавить, як можна зробити чарівну паличку або чому люди люблять котів і собак, чи які http://simba-first.com.ua/ можна купити, то в шостому класі їм уже цікаві соцмедіа: “як скачати музику з контакту”, “як видалити сторінку в однокласниках”.

У восьмому класі дітей цікавить, як можна заробити в інтернеті і як позбутися від прищів. До одинадцятого класу молодь стикається з новими проблемами і питає, “як русифікувати китайський айфон” і “як збільшити груди”.

Натхнення: http://maanimo.com/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button