Головна / Земля / Середня температура на Землі постійно буде підвищуватися

Середня температура на Землі постійно буде підвищуватися

Вчені зі Стенфордського університету провели ряд важливих досліджень, які показали незмінне підвищення середньої температури повітря на Землі. Фахівці відзначають, що загалом збільшення складе близько 7 °С.

a82085be00c89665234c1b13db5be028
Автором дослідження виступає Керолін Снайдер, яка і розповіла громадськості про підготовку підвищення температури. До такого висновку прийшла група вчених після того, як ними були вивчені більше 60 різних зразків з дна океану. Фахівці пояснюють, що деякі відкладення і черепашки стали свого роду записуючими пристроями, які утворювалися і зберігали інформацію про кліматичні зміни на протязі майже двох мільйонів років.

Читайте також: 

Снайдер повідомила, що близько 1,2 мільйона років тому похолодання зупинилося і потім почалася епоха потепління. До цього призвели відкладення вуглекислого газу в атмосфері, а під час технічного прогресу його концентрація помітно зросла.

Зараз вчені говорять про підвищення в середньому на 4-7 °C, але це відбудеться не за одну тисячу років. Вони також намагаються встановити наслідки, до яких приведуть подібні кліматичні зміни на планеті.