Різне

Які іграшки для немовлят можна купити у Львові?

У перші тижні життя малюка сон займає в середньому шістнадцять годин на добу, поступово ця цифра буде зменшуватися, а період неспання, навпаки, збільшуватися. З цікавістю розглядаючи все, що потрапляє в поле його зору, малюк буде знайомитися з навколишнім світом, розвивати свій інтелект і розширювати світогляд. Не поспішайте оточувати немовля всілякими яскравими іграшками.

15-05-15-foto-600x445-1

Молодим батькам слід співставляти можливості і потреби дитини на різних етапах його розвитку з характеристиками, які мають ті чи інші іграшки для дітей. При їх розміщенні над ліжечком, наприклад, слід врахувати, що у новонародженого найкраще виходить фокусувати погляд на предметах, що знаходяться на відстані в 30 сантиметрів від нього, колірна гамма іграшок може бути контрастною, але не занадто яскравою, щоб не дратувати зір. Музичний супровід також підбирається вкрай ретельно – ніякі різкі і неприємні звуки не повинні турбувати слух немовляти.

, яка з’являється в будинку однією з перших, це музичний мобіль. Ближче до двох місяців дитина зможе вже не тільки спостерігати за рухом каруселі, а й бити по підвісним предметам ручками та ніжками, так що в зоні його досяжності повинні бути цікаві і безпечні іграшки. Взяти в руки брязкальце новонароджений ще не може, але із задоволенням буде реагувати на те, як дорослі трясуть її перед ним.

Той факт, що іграшка для немовляти повинна відповідати всім сучасним гігієнічним стандартам, навіть не підлягає обговоренню. Батьки просто не мають права піддавати життя і здоров’я дитини небезпеці, яку можуть нести в собі недорогі дитячі іграшки від безіменних китайських виробників. Якщо обмежений бюджет не дозволяє придбати для малюків новий мобіль від солідних європейських торгових марок, краще розглянути варіант покупки якісної іграшки в стані б\в і ретельно продезінфікувати її, ніж відправлятися на стихійний ринок у пошуках дешевих альтернатив. Ціна ніяк не повинна вважатися визначальним критерієм вибору. Вплинути на Вашу думку про продукцію тієї чи іншої фірми можуть відгуки в інтернеті, не полінуйтеся пошукати їх.

Іграшки для малюків дуже вигідно можна купити на сайті Клубок , де зібрані пропозиції від приватних продавців з Києва, Львова і всіх інших регіонів України. У категорію «дитяча іграшка б\в» часто потрапляють зовсім нові іграшки, які просто були розпаковані і не зацікавили малюка, або ж не підійшли йому за віком. Переваги замовлень через інтернет – це можливість вибрати по фото оптимальний варіант із найширшого асортименту, підібрати прийнятну вартість, обговорити безпосередньо з продавцем нюанси угоди і домовитися про доставку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button