Поради

Що потрібно щоб грати в страйкбол?

Що потрібно щоб почати займатися страйкболом? Перш за все, вам необхідно зібрати інформацію про страйкбольний рух вашого міста і регіону, дізнатися які існують команди, коли і де зазвичай збираються страйкболісти.

04-06-15-foto-600x358-1

Для заняття страйкболом на рівні новачка вам буде потрібно не так і багато, хоча прийнято вважати, що страйкбол – це недешеве захоплення, але початкові витрати за сучасними мірками я б не назвав захмарними.

Ось список обов’язкового спорядження для страйкболу, який зобов’язаний мати кожен страйкболістов. Без нього ви просто не можете грати в страйкбол:

Захисні окуляри. Допускаються тільки перевірені захисні окуляри. Я рекомендував би що-небудь фірми «ESS», але ціна на них вища і можна знайти дешевші. Однак, пізніше ви зрозумієте, що на окулярах краще не економити, так як вони повинні бути насамперед надійними і зручними, не пітніти і не заважати огляду, адже знімати очки на грі КАТЕГОРИЧНО заборонено. Для тих, у кого проблеми із зором існують моделі окулярів, що дозволяють вставляти перехідники для лінзи з діоптріями.

Страйкбольна зброя. Тут особливих обмежень і умов немає. Від себе скажу лише те, що вибирати страйкбольну зброю найкраще ту, що подобається, але так як страйкбол – це командна гра і грати поодинці ви не зможете, то краще попередньо дізнатися про вимоги до моделей страйкбольної озброєння у вашої майбутньої команди. Це, мабуть, найбільш витратна частина спорядження з нашого списку. Так само, майте на увазі, що залежно від типу до страйкбольної зброї вам будуть потрібні витратні у вигляді страйкбольних куль, акумуляторів, можливо, газу.

Одяг у стилі мілітарі. Для першого знайомства зі страйкболом підійде, мабуть, будь-який зручний вам одяг в стилі мілітарі, однак, коли ви визначитеся, що страйкбол – це ваше, він вам до душі і ви хочете ним займатися, то вам буде потрібно камуфляж. І не будь-який, а саме той, який використовує ваша майбутня команда. Так само, раджу не забувати брати з собою головний убір. Тому вам у допомозі стане магазин http://kamchatka.com.ua/ kamchatka.com.ua, де ви знайдете широкий вибір екіпурування.

Гарне взуття. Берци. Звичайно, можна розсікати в легенях кедах або кросівках на іграх, але якщо вам дорогі ваші ноги раджу грати в берцах. Пересічена місцевість непередбачувана. Навіть пересуваючись по лісі акуратно і не поспішаючи можна пошкодити ногу, а що говорити про те, коли в запалі бою вам потрібно бігати, повзати, пірнати в окопи і так далі …

Червона пов’язка. Багато хто, навіть досвідчені страйкболісти забувають цей елемент, на мій погляд, ОБОВ’ЯЗКОВОГО екіпірування. Червоний колір в страйкболі означає, те що людина перебуває поза грою, найчастіше це «убитий» прямує в мертвяк. Так само це можуть бути не ігрові фотографи або організатори гри. Не нервуйте себе та інших страйкболістов ходячи мертвим без червоної пов’язки, а якщо, все ж, забули червону ганчірку, то будьте готові отримувати знову і знову кулі в свою тушку на всьому вашому шляху до мертвяка :)

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button