Інтернет

Що станеться, якщо зникне інтернет?

Американські вчені на чолі з Річардом Новатсоном провели досить цікаве, але актуальне дослідження в якому брало участь 4000 осіб (50% / 50% чоловіків і жінок), які безпосередньо пов’язані з діяльністю в інтернет, або проводять багато часу в соціальних мережах та інших сервісах.

Питання було поставлене так: що б ви робили, якщо у вашій країні заборонили доступ в інтернет? Результати, як то кажуть, змусили замислитися вчених.

Близько 67% опитаних людей поміняли б місце проживання, емігруючи туди, де немає проблем з доступом до інтернет. Патріотизм в даному випадку відходить на другий план, залишатися на зв’язку в мережі Facebook, Twitter та інших – важливіше. Та це вам не загрожує, якщо ви вибираєте відпочинок в славську, адже там немає пробле з доступом до інтернету

Деякі розгубилися від такого питання – 14% відповіло, що впали б у депресивний стан на невизначений час.

Були й такі – 11% – що з радістю б відзначили кончину нету, визнаючи свою залежність від WWW – всесвітньої павутини. Тим самим звільнилося б час для рідних і близьких.

Справжні геймери знаходяться в числі 6%, які б замінили віртуальне спілкування на віртуальний світ.

Знайшлися самородки – 2% (78!) Осіб, які заявили, що покінчили б життя самогубством! Відсутність інтернету вибило б їм грунт з під ніг і подальший смисл життя просто перестане існувати. Цікаво відзначити, що 64 людини з цієї групи опитаних – жінки …

Своїм дослідженням Річард Новатсон вкотре підтверджує те, як швидко розвивається технологія інтернету і які небезпеки це несе людям. Медицина в цьому випадку безсила – діагностувати і лікувати цю залежність неможливо.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button