Інтернет

Що таке крауд-маркетинг і навіщо він потрібен

Крауд-маркетинг – це процес просування бренду і формування його «портрета» досягається за допомогою відгуків та рекомендацій, що публікуються на тематичних ресурсах. Ще крауд-маркетинг можна охарактеризувати як «адресну» доставку ненав’язливої ??реклами цільовій аудиторії.

Наприклад, якщо основною темою форуму є фотографія, а компанія займається продажем професійної фотоапаратури, то реклама буде «подана» у вигляді рекомендацій, порад та відгуків, що виходять від постійних учасників обговорень.

responsive web design word cloud  on a digital tablet with a cup of coffee

Крауд-маркетинг також припускає нарощування кількості зовнішніх посилань. Подальше пошукове просування відбувається за рахунок цієї посилальної маси – посилань, якими «приправляють» учасники обговорень на форумах і соціалках свої відгуки і поради.

Основні етапи просування за допомогою крауд-маркетингу

  • Пошук майданчиків – відбувається підбір ресурсів з високим скупченням цільової аудиторії. Найчастіше це форуми або групи в соціальних мережах, тематика обговорень яких максимально близька категорії (характеристикам) продукту, що просувається. Простіше, якщо ми «штовхаємо», приміром, створену нами гру (це наш продукт), то ми шукаємо ресурси, на яких і тусуються ігромани;
  • Посів – процес «акуратного» розміщення рекламних посилань у відповідях, рекомендаціях, порадах та відгуках від авторитетних і постійних учасників обговорень на форумах, спільнотах або блогах;
  • Відстеження кожної рекламної публікації – ведеться постійний моніторинг стану всіх коментарів, що містять в собі «приховану» рекламу і заслання. Якщо така публікація була видалена модератором або адміністратором співтовариства, то повторне її розміщення (на цьому майданчику) не рекомендується (сенсу немає -всерівно видалять).
  • Моніторинг показників – ефективність проведеної крауд-маркетингової кампанії оцінюється по збільшенню кількості згадувань продукту, що просувається в Мережі, зростанню числа посилань на цільову сторінку (сайт) бренду та за іншими показниками конверсії.

Просування здійснюється за рахунок нарощування обсягів трафіку, що виходить з соціальних мереж, тематичних форумів, блогів і сервісів питань і відповідей. Збільшення трафіку відбувається завдяки згадці назви бренду і розміщенню посилань на його сайт в коментарях, порадах і відповідях на всіх типах перерахованих ресурсів. Якщо ж ви не маєте можливості самому займатися таким методом просування, варто заказать крауд маркетинг у професіоналів.

Ефективність крауд-маркетингу

  • Ефективність даного методу просування залежить від правильно підібраних майданчиків, виконавців і способу «подачі» реклами.
  • В ідеалі розкручуваний продукт повинен вирішувати проблему, яка є актуальною для більшої частини учасників обговорення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button