Поради

Що таке ломабарди – міф чи реальний вихід для вирішення фінансових проблем?

Здавалося б, прості і вигідні кредити – це міф. Але ломбарди доводять протилежне! Там можна отримати в борг будь-які суми, навіть найменші, з мінімальними відсотками на взаємовигідних умовах. Про те, як працюють такі організації, що туди можна здати і що можна отримати, нижче в статті.

Ломбард – це комерційна організація, що видає фінансові кошти під заставу цінних речей. Кожен охочий може принести в ломбард якусь річ і отримати суму, рівну її вартості. Переваги очевидні:

 1. Не потрібно шукати покупця для майна, яке не використовується.
 2. Цінність можна закласти на час, а потім викупити.
 3. Для оформлення кредиту не знадобляться ніякі документи, крім одного, що підтверджує особу.
 4. Здати можна все, що завгодно, якщо цей предмет має якусь цінність.

Як не потрапити до шахраїв?

Шахраї є в будь-яких сферах діяльності і серед ломбардів теж. Деякі організації сильно занижують вартість виробів, не дотримуються умов та правил кредитування, необґрунтовано підвищують відсотки. Щоб захистити себе від шахраїв, потрібно ретельно вибирати ломбард, попередньо вивчивши інформацію і відгуки про нього.

Однією з найбільш чесних і надійних організацій за думкою багатьох постійних клієнтів, є ломбард «Золота Скриня» https://zslombard.com.ua/.

Що можна здати, щоб отримати позику?

Ломбарди приймають абсолютно будь-які речі, крім нерухомості. Заставою можуть стати:

 • ювелірні срібні і золоті прикраси;
 • золотий і срібний лом;
 • мости, протези і коронки (стоматологічні вироби) з дорогоцінними металами в складі;
 • антикварні предмети;
 • дорогі брендові або дорогоцінні годинники, медалі, нагороди;
 • транспорт (будь-який, від самоката до авто);
 • побутова та комп’ютерна техніка;
 • інструменти (музичні, для ремонту, спортивний інвентар).

Здавати все, що під руку попадеться, недоцільно, адже сума позики безпосередньо залежить від цінності майна. Чим дорожче виріб, тим більше за нього дадуть. Все просто!

Процес отримання кредиту

Коли власник приносить в ломбард своє майно, спочатку його вивчає фахівець-оцінювач. Він визначає вартість, якість, зношеність виробу і повідомляє, скільки за нього можна отримати грошей. Якщо клієнт згоден, оформляється кредитний договір, в якому вказується термін кредитування і процентна ставка. Для оформлення угоди потрібно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Позика надається на період, тривалістю до року (найчастіше на 1-2 місяці). Потім можна викупити заставу, виплативши кредит з відсотками. Поки цінність знаходиться в ломбарді, їй надається надійна охорона, яка захищає від псування і крадіжки.

А якщо кредит не гасити, що буде?

В такому випадку ломбард продасть закладену річ, щоб відшкодувати свої збитки. За клієнтом не будуть ганятися колектори, як при кредитуванні в банках. Просто він не отримає свою цінність назад, хіба що потім її викупить, але вже за вищою ціною.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button