Поради

Що таке спецтехніка?

Автоспецтехнікою називають такі машини і механізми, за допомогою яких можливе виконання вузькоспеціалізованих видів робіт. На сьогоднішній день майже не залишилося області діяльності людини, в якій не застосовувалися б різні види автомобільної техніки спеціального призначення. Вона дозволяє вирішувати багато важких завдань. Якщо, приміром, необхідно перевезти негабаритний вантаж нестандартних розмірів або важкої ваги, що перевищує дозволену норму (38 т), то без спеціального низькорамного трала з потужним тягачем не обійтися. А викопати котлован у встановлені терміни для будівництва багатоповерхового будинку можна за допомогою екскаваторів.

21-09-15-foto-600x437-1 Автомобільну спецтехніку можна умовно поділити на кілька видів, що відрізняються за наступним функціональним призначенням:

– Будівельна та будівельно-дорожня техніка;
– Вантажна техніка;
– Збиральна техніка;
– Сільгосптехніка;
– Техніка для лісопромислового комплексу;
– Авто спецтехніка для охорони і силових структур;
– Пожежна спецтехніка.

Існують і інші види автомобільної техніки спеціального призначення. З розвитком народного господарства, сфер життєдіяльності людини, різновидів такої техніки стає все більше, ви самі можете в цьому персвідчитися, завітавши на сайт http://www.rutts.ru/ – де продається спецтехніка ведучих виробників.

Розглянемо деякі види авто спецтехніки. Найбільшого поширення набула вантажна техніка, яка є найбільш універсальним видом автомобільної спецтехніки. Вантажівка це автомашина, обладнана кузовом для перевезення вантажів. Вантажні автомобілі можна класифікувати за типом кузова, колісної бази і вантажопідйомності, по виду застосовуваного причепа або напівпричепа.

До будівельної та будівельно-дорожньої техніки можна віднести різні автогрейдери, асфальтовкладальники, котки, екскаватори, бульдозери, крани маніпулятори, навантажувачі тощо. Автогрейдером, наприклад, називається самохідна машина на колісній підвісці. В основному, він використовується для створення насипів з ґрунту, а також для його розрівнювання в будівництві і для створення дорожнього покриття. У деяких автогрейдерів є спеціальний зубчастий кірковщик, який використовується в дорожньому будівництві. Він необхідний для руйнування старих дорожніх покриттів. Для будівельної техніки, яка інтенсивно працює з різного роду матеріалами, та й не тільки для будівельної, необхідно використовувати якісні запасні частини.

Для роботи у лісових масивах і на болотах знадобляться різнотипні всюдиходи і болотоходи.

Для будь-якого міста сьогодні, як ніколи, актуально наявність у міських служб та приватних компаній різної прибиральної техніки. Такі як снігоприбиральна техніка, підмітальні, поливні машини та інше. Без них міста в негоду можуть просто встати в багатокілометрових пробках.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button