Ґаджети

Який ноутбук вибрати для домашнього користування в 2015 році

Чи слід купувати комп’ютер по брендам виробників? Вирішуючи, який ноутбук вибрати для домашнього користування в 2015 році, насамперед треба визначитися з його призначенням. Для різних користувачів існують наступні моделі: бюджетні, універсальні, ігрові.

За якими показниками вибирати комп’ютер? У ціну закладається чимала частка бренду, наприклад, у продукції таких компаній, як Sony і Apple. Слід знати, що надвисокі якість і надійність брендових ноутбуків — це всього лише міфи.

21-09-15-foto-600x300-1

За інформацією Нету, кращим співвідношенням ціни і якості володіють моделі, які виробляє Asus. Продуктивність Acer і Lenovo вище, але якість трохи нижче. Іноді з’являється інформація про проблеми у Samsung, Dell і Toshiba. Невдалі моделі можна знайти у всіх виробників. Найчастіше виходять з ладу від перегріву ігрові та універсальні ноутбуки. Необхідно знати, що в http://ktech.com.ua/ найчастіше потрапляють швидкі і потужні моделі.

Вибір ноутбука

Всі комп’ютери діляться на групи.

1.Нетбуки

Нетбуки — це компактні і зручні пристрої. Їх активно витісняють планшети. Розмір екрану складає 9-12,5 «. Потужність процесора невелика, але весь набір мультимедійних функцій присутный. Через малі потужності батареї вистачає надовго.

Початковий рівень відповідає ціні не вище 400 у.о. З простими завданнями вони справляються успішно, але з ладу виходять частіше.

Бюджетні нетбуки за ціною вище на 200 у.о. Рівень продуктивності у них достатній для більшості програм. На них можна запустити ігри середньої якості. Відмінні пристрої для навчання і роботи.

Універсальні та ігрові нетбуки вартістю до 750 у.о. і вище. Можливості у них значно вищі, але вони шумлять і гріються.

2.Ультрабуки

Елітні ноутбуки малої товщини і з прекрасним дизайном. Ціна їх значно вище, а процесори слабші. Ультрабук треба вибирати на процесорі Intel c невеликим тепловиділенням і без дискретної відеокарти. Для гри їх купувати не рекомендується через слабку системи охолодження.

Вибір ноутбука за характеристиками

Комп’ютери слід вибирати за параметрами комплектуючих, а не по брендам.

1.Процессор

Від його потужності залежить ціна. У недорогих ноутбуках застосовуються процесори Intel Celeron, Pentium або AMD серій Е, Е1, Е2. Кількість тепла, розсіюване системою охолодження чіпа, TDP = 10-35 w.

В універсальних та ігрових ноутбуках використовуються процесори Intel i3, i5, i7 з високою швидкодією і відповідною ціною. При звичайній роботі висока потужність процесорів не потрібна.

2.Відеокарта

Якщо відеокарта вбудована в процесор, вона слабша від дискретної (окремої). Для різних рівнів ноутбуків встановлюються свої дискретні відеокарти:

  • початковий рівень — GeForce GT 730;
  • оптимальний — GeForce GT 740м, 750м;
  • ігровий (дорогий) — GeForce GT 770, 870м.

3.Оператівная пам’ять

До сучасних програм та ігр підходить пам’ять 4 Гб і навіть 2 Гб. Обсяг на 8 Гб потрібно для надпродуктивних ноутбуків з ресурсоємними завданнями. При вирішенні більшості звичайних завдань приросту швидкості він не дає.

4.Жосткий диск

У всіх сучасних комп’ютерів обсяг жорсткого диска перевищує 300 Гб. Велика пам’ять потрібна для зберігання великих архівів. Зараз це не потрібно, оскільки більшість користувачів все необхідне знаходить в онлайні. Великі обсяги даних і важлива інформація зберігаються на зовнішніх дисках.

Надійність

При нормальній експлуатації ноутбук проживе не більше 7 років. Рідко виходять з ладу бюджетні моделі, а ігрові найчастіше вимагають ремонту.

Кнопка «Наверх»
Закрыть