Поради

Що варто знати при замовленні кухні?

Ремонт зазвичай починається з основних об’єктів: підлоги, столи, стіни, сантехніка, але кінцевий результат враження від виконаної кухні залежить від кухонних меблів. Якщо ремонт знаходиться лише на стадії планування, то варто знати як меблі можуть поліпшити вашу нову кухню і полегшити побут господині.

Як правило, дуже рідко користувачі купують готові варіанти гарнітурів, більше віддається перевага виконанню під замовлення. Вся справа в тому, що замовлення кухні під певні розміри та потреби, за думкою експертів інтернет-магазину Мебельок, це гарантія якісного гарнітуру.

Ідеї для кухні

Шукати можливі дизайни варто ще на етапі проектування. Якщо уявлення про стиль, у якому хочеться зробити кухню вже є, то необхідно спробувати зробити так, щоб вона була легкою і спонукала до приємної обстановкина кухні.

кухня в чорних тонах

Також потрібно мати уявлення про розміри меблів, а це є добрим привидом до того, щоб проводити вимірювання ширини, висоти, глибини кухні і продумати кожну дрібницю.

Так, до деталей, на які рідко звертають увагу, можна віднести:

  • Як відкриваються дверцята;
  • Які ящики будуть висувними;
  • Для чого буде використовуватися кожен ящик (в якому ящику будуть лежати ложки, вилки, каструлі і інші кухонні елементи;
  • Чи потрібні допоміжні карго біля плити;
  • Чи потрібні відкриті секції;
  • Яка буде витяжка. Якщо це вбудована модель, то врахувати під неї спеціальну шафу з обраної кухні;

Крім того, наявність іншої побутової техніки: поверхні для варки, духовки, мікрохвильової пічі, холодильника, посудомийної машини, пральної машини теж важливо. Адже всі ці помічники господині можна компактно облаштувати на кухні — головне передбачити необхідну кількість розеток.

Обов’язково необхідно передбачити місце, де на буде збиратися вся родина, тобто обідню зону. А це мається на увазі або покупку столу, або виготовлення барної стійки в кухні. Якщо дозволяє місце, то звичайно дуже добре організувати обидва варіанти. Оскільки, по-перше чашечку кави можна випити і за барною стійкою, а зібратися великою родиною за обіднім столом. По-друге, барна стійка — гарний елемент в дизайні.

Кухня Адель-5 дуб венге

Замовлення кухні

Меблі на замовлення мають три переваги і один очевидний недолік. Так, їх виготовляється з урахуванням всіх побажань і розмірами, є можливість втілення нестандартних рішень, а також немає необхідності власноруч виміряти розміри, адже майстер це зробить самостійно.

Експерти меблевого інтернет-магазину mebelok зазначають лише один недолік: їх ціна під час замовлення трохи вище, аніж вже готові варіанти гарнітурів. Але бувають випадки, коли через особливості кімнати вибрати готовий варіант просто неможливо.

Кнопка «Наверх»