Поради

Як вибрати набір торцевих ключів

У вас виникла необхідність відкрутити гайку, а вона знаходиться в поглибленні? У цьому випадку вам потрібен торцевий ключ. А якщо ви займаєтеся лагодженням автомобілів професійно, або просто хочете бути у всеозброєнні, то вам необхідний набір торцевих ключів від http://stroyteh.ua/.

14-07-15-foto-600x467-1

Поняття торцевого ключа

Гайкові ключі, які використовуються в побуті, буваю різних видів. Одним з них є – торцевий ключ. Торцевий ключ – це ключ, в якому на кінцях передбачений ковпак з гранями. Таких граней буває від 4 до 12, залежно від виду гайки або болта. Для випадків, коли використовуються різні види болтів і необхідний набір торцевих ключів. Наявність набору торцевих ключів істотно заощадить вам час і сили на пошук відповідного ключа.

Види торцевих ключів

Болти можуть перебувати в умовах різної досяжності, у зв’язку з цим виробник пропонує різні види ключів, які можуть входити в набір торцевих ключів. І так в такий набір можуть входити:

  • хрестоподібні;
  • Г-образні;
  • зі змінними шарнірними головками;
  • цільні;
  • 6-гранні;
  • 12-гранні.

Хрестоподібні торцеві ключі виготовлені у вигляді хреста з двох ключів. На двох кінцях такого ключа передбачені спеціальні ковпаки для відкручування болтів, на інших – викрутки. Вони можуть бути як одного діаметру, так і різного. Такі ключі використовуються у випадках, коли необхідно докладати істотну фізичну силу. Хрестоподібна форма ключа дозволяє легше і швидше відкрутити болт або гайку.

Торцеві ключі, які мають Г-подібну форму – найпопулярніші. Завдяки специфічній формі, ключі цього виду дозволяють відкручувати болти в кутах, або важкодоступних місцях. Таких, наприклад, де звичайний гайковий ключ не впорається.

Наявність торцевих ключів зі змінними головками істотно полегшить вам життя і допоможе заощадити. На кінцях торцевих ключів розташовані спеціальні шарніри, на які кріпляться змінні головки. Такі головки часто мають різні діаметри. Завдяки тому, що головки можуть бути будь-якого діаметру, один торцевий ключ може замінити кілька ключів.

Якщо в набір торцевих ключів входить один ключ зі змінними головками, то це суттєвий плюс. Ви можете підібрати набір торцевих ключів з декількома змінними головками. А можете придбати окремо набір змінних головок для торцевого ключа будь-якого зручного для вас діаметру.

Цілісні торцеві ключі являють собою ключі без знімних деталей. У ключах такого типу рукоятка і головка ключа – одне ціле. Ці ключі відрізняються більшою міцністю.

6 та 12-гранні торцеві ключі призначені для відкручування болтів з відповідною кількістю граней. Завдяки тому, що болт або гайка потрапляють в ковпак ключа, тиск на грані відбувається рівномірно. Такий спосіб відкручування деталей рекомендується для меншого зносу деталей.

Матеріал виготовлення торцевих ключів

Матеріал, з якого виготовлені торцеві ключі – це сталь. Види сталі можуть бути різними: високоміцна, інструментальна, хромованадієва. Використовуючи такі види сталі, виробник підвищує рівень якості ключів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button