Різні цікавинки

Що з себе являє фонд «Фурсіна»?

foto_cikavosti_30.07.2014З кожним роком громадська діяльність в Україні набирає все більших масштабів. Люди починають усвідомлювати значимість громадянського суспільства. Але поодинці зробити щось значуще неможливо. Для цього існують громадянські об’єднання, які основним своїм завданням ставлять розвиток нашого суспільства згідно з європейськими канонами життя. Однією з таких організацій вважається благодійний фонд – Fond Fursina. Його засновником є народний депутат України Фурсін Іван Геннадійович. Ця людина, що володіє рідкісним адміністративним талантом, вперше обирався до парламенту в 2012 році. Входить в об’єднання «Суверенна європейська Україна», є автором кількох значущих законодавчих актів. Щоб виконати свої передвиборні зобов’язання ним і був заснований фонд в Одеській області.

У Івана Геннадійовича економічна освіта, яку він отримав в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. За фахом він фінансист, починав свою кар’єру як простий банківський службовець і дійшов до посади народного обранця.

Діяльність його фонду вельми різностороння. Співробітники, що працюють тут, також поділяють погляди Івана Геннадійовича. Відповідно більшу частину роботи займає організація різноманітних культурних заходів, наприклад, «Ми шукаємо таланти-2014». Подібний конкурс вже був успішно проведений в минулому році. Завдяки цьому сотні талановитих людей отримали можливість не тільки показати свої дарування суспільству, а й отримати призові гроші. Цього року грошові премії видаватимуться від 3 до 8 тисяч гривень, залежно від успіху того чи іншого номера.

Адміністрація фонду не залишає без уваги і спортивні ініціативи. Цього року був організований футбольний турнір серед дитячих команд. Захід проходить у кілька етапів, команда-переможець отримує кубок «Фурсіна» і відповідні грамоти. Турнір допомагає ще в ранньому віці визначити футбольні таланти і дати їм дорогу в майбутнє. На сайті організації кожен може ознайомитися з граючими командами, переможцями, рахунком тієї чи іншої гри. Окреме спасибі хочеться сказати за докладні фотозвіти до ігор.

Благодійний фонд співпрацює із зарубіжними партнерами, намагається надавати максимальне сприяння чесному веденню справ серед суб’єктів малого та середнього бізнесу. Проте для організації важливо кожне пожертвування. На зібрані кошти здійснюється не тільки організація концертів і конкурсів, а й адресна соціальна допомога для незахищених верств населення. Хороший приклад – покупка комп’ютерного обладнання для дитячого саду.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button