Гумор

Шнобелівська премія знайшла своїх лауреатів

Традиційно напередодні нагородження лауреатів Нобелівської премії, Шнобелівська шукає своїх героїв. Цього разу серед лауреатів були відзначені два представника СНД.

Шнобелівська премія миру в 2013 році пішла Олександру Лукашенко. Причиною такої пильної уваги з боку організаторів став закон, введений в Білорусії, який забороняє оплески в громадських місцях. Причиною заборони стала одна з акцій опозиціонерів. Після того, як жителям Білорусії було заборонено скандувати гасла і показувати плакати, довелося шукати інший спосіб вираження громадської незгоди – таким методом стало ляскання в долоні. За порушення закону про оплесках був притягнутий до відповідальності інвалід з 1 рукою.

За вагомий внесок в науку, за важливі результати про те, що бігати по поверхні водойми можна, був нагороджений Шнобелівської премією колектив учених з Росії, Італії та Швейцарії. Завдяки їх висновками, до яких вони йшли протягом 1 року, стало зрозуміло, що по поверхні озера можна пересуватися як це робив Ісус Христос, якщо озеро і людина перебувають у стані легкої невагомості.

Так само були відзначені вчені, які нарешті прийшли до висновку про те, що люди стають красивішими, якщо перед тим, як на них глянути, випити певну кількість алкоголю. Бомбою стало дослідження шотландських вчених. Їх спостереження за коровою призвели до незвичайних результататів – чим довше корова лежить, тим вища ймовірність того, що вона скоро встане!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button