Різне

Як організувати інтернет-магазин

Століття сучасних технологій настільки полегшило життя людини, що сьогодні вже важко уявити сучасних жителів розвинених країн без мобільних телефонів, пластикових карт, комп’ютера та інтернету. Особливо винахідливі люди навчилися не тільки користуватися цими благами, але і витягувати з них вигоду. Наприклад, у глобальній мережі можна зустріти величезну кількість інтернет -магазинів, які і до цього дня продовжують рости, як гриби після дощу. І багато хто замислюється – наскільки рентабельний подібний бізнес, і які перспективи розвитку інтернет- магазину? Ми вирішили розібратися в цьому питанні.

З чого почати інтернет -магазин?

Перше питання, на яке важливо собі відповісти – для чого вам потрібен інтернет -магазин? Найчастіше відповідь на нього криється в безумовній вигоді, в порівнянні з торговими точками, існуючими в реальності:

 • віртуальну ” вітрину ” потенційні покупці можуть дивитися в будь-який час і незалежно від погоди;
 • інтернет -магазин допомагає сформувати клієнтську базу з тих людей, які постійно роблять замовлення;
 • ваш магазин працює, поки ви спите. Це головна і основна перевага;
 • вам не потрібно набирати великий штат співробітників, щоб обслужити клієнтів.

Після того, як ви вирішили, що хочете займатися продажами через інтернет, варто задуматися над ідеєю. Вона повинна бути унікальна і конкурентоспроможна. Саме до вас повинні йти покупці, саме ваш товар повинен бути актуальний і цікавий потенційним клієнтам. Після того як ви визначилися, що саме хочете продавати в Глобальній мережі, наступним кроком мають стати стратегія і план розвитку інтернет -магазину. Для цього ви повинні створити для себе покрокову інструкцію. Як вона має виглядати ми наведемо на прикладах.

Як правильно організувати інтернет -магазин ?

У кожного підприємця є свої секрети розвитку і просування бізнесу в глобальній мережі. Якщо ви новачок у цій справі, то ваша інструкція повинна виглядати наступним чином:

 • Вивчіть ринок і своїх конкурентів. Ви повинні знати, чим вони живуть і дихають, які фішки використовують для залучення клієнтів і т.п.
 • Визначтеся з ім’ям для свого магазину і доручіть фахівцям розробку вашого унікального і неповторного сайту. Платформа для вашого ресурсу теж важливий пункт. Найпростіший спосіб знайти сайт це орендувати його. Але якщо у вас є знайомі програмісти, краще заощаджуйте.
 • Продумайте логістику. Визначтеся з тим, хто буде вашими постачальниками, укладіть договора, де буде знаходитися склад, якій торговій компанії ви віддасте перевагу довірити вивезення товару до адресата і т.д.

Наступний важливий пункт – як правильно організувати роботу інтернет -магазину:

 • внесіть товар на сайт. Якщо у вас багато позицій, довірте цю справу сторонній людині. Пам’ятайте, що ваш час занадто дорогий;
 • щоб ваш магазин користувався успіхом, заповнити позиції потрібно правильно: у кожного товару має бути три фото (вид спереду, збоку , упаковка і можливо його відео ), опис характеристик предмета, вага і габарити товару, торгова марка і при можливості сайт виробника, а також категорія продаваного товару. Для прикладу можемо поглянути на сайт інтернет-магазину фабрика Юниор мебель – класичного варанту правильної організації інтернет-магазину мебелі.

Розвиток інтернет -магазину неможливо без його розкрутки. Цей етап важливо повторювати знову і знову, оскільки час не стоїть на місці, і заявляти про себе потрібно постійно.

Як розкрутити сайт на початковому етапі?

 • пошукова оптимізація. Це головне, над чим ви постійно повинні працювати. Більшість користувачів будуть знаходити вас в рядку пошуку. І важливо щоб ваш інтернет-магазин знаходився в числі перших у списку;
 • контекстна реклама. Використовуйте цей простий спосіб розкрутки тільки на початковому етапі. Більшість досвідчених користувачів вже навчилися її уникати;
 • система Яндекс.Маркет. Для того щоб користуватися в ній успіхом важливо постійно набирати позитивні відгуки про своєму магазині. Чим їх більше – тим більше вірогідність опинитися в списку цієї системи вибору товарів;
 • соціальні мережі. Також один з найпростіших і популярних способів привернути клієнтуру. Для цього досить створити сторіночку свого магазину і постійно запрошувати на неї нових користувачів. Сама сторінка також як і ваш магазин має розвиватися і поповнюватися новинами про товари;
 • відгуки. Це окремий пункт, який може принести вам чималий прибуток і репутацію. Стимулюйте клієнтів не тільки на покупку, але і на можливість висловити свою думку про ваш товар ;
 • дизайн і можливості для покупців. Пам’ятайте, що чим простіше буде влаштований ваш сайт для клієнтів, тим більше покупок у вас будуть здійснювати. Нехай вашим девізом стане простота і зручність вибору і оплати.

Не забувайте постійно тестувати свій сайт і рекламу, яку ви даєте. Перевіряйте схеми реклами й розкручування, щоб залишити лише найбільш ефективні і не витрачатися на те, що не приносить вигоду.

Коли ваш магазин почне окупати всі витрати на рекламу та розкрутку, порівняйте різницю між прибутком і витратою. Якщо доход буде вищим, то вас можна буде привітати з початком нового виду заробітку в мережі Інтернет.

Вирішивши питання як організувати інтернет -магазин, не забувайте, що він, як і будь-яке дітище буде постійно вимагати уваги та розвитку. Відмовтеся від робот , яку замість вас можуть виконувати інші люди. Чим більше буде рости ваш дохід, тим більше сил і часу вам потрібно буде витрачати саме на розвиток та оновлення свого бізнесу. Тільки так ви зможете залишатися конкурентоспроможними і утримати свій магазин на плаву.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button