Гумор

Штучний інтелект навчили гадати на кавовій гущі

У відповідної програми вже понад 20 млн завантажень

Онлайн-видання restofworld.org опублікувало матеріал, в якому розповіла про те, що в Туреччині штучний інтелект навчили гадати на кавовій гущі — прямо зараз відповідним додатком користується близько 5 млн осіб.

Варто відзначити, що в Туреччині досі користуються популярністю різні ворожки й додаток Faladdin лише замінив їх частині населення, не створивши, по суті, окремої галузі. За словами самого творця проєкту Сертача Ташделена, його програма поєднує в собі “глибоке навчання і містичні дисципліни, що прийшли з давнини — таро, астрологію, ясновидіння і ворожіння на гущі”.

Що цікаво, Faladdin користується настільки шаленою популярністю у Туреччині, він знаходиться на першому місці в Google Play, випереджаючи в категорії “Стиль життя” навіть такого великого гравця, як Tinder! Варто зазначити, що на сьогодні в додаток завантажується більше 1 млн фотографій чашок з-під кави, на яких штучний інтелект і проводить процес “ворожіння”. Що ж до загальної кількості завантажень, то за три роки додаток Faladdin було завантажено більше 20 млн разів.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments