Гумор

Кожна шоста жінка готова проміняти секс на шматочок улюбленого торта

Як показало нове дослідження, проведене британськими експертами, кожна шоста жінка готова відмовитися від сексу назавжди за шматочок свого улюбленого десерту.

Жителі Великобританії, як виявилося, готові відмовитися від дуже багатьох предметів першої необхідності, включаючи свій автомобіль та Інтернет заради можливості поласувати улюбленим солодощем, говориться в результатах нового дослідження.

За словами співробітника британської кондитерської компанії, люди також нерідко використовують солодке як інструмент на переговорах, щоб домогтися свого.

foto_cikavosti_18.10.2014-06_resized

Було встановлено, що кожен восьмий приносить тістечка на роботу, щоб задобрити своє начальство, в той час як 11% чоловіків намагалися завоювати серце жінки тортом. Представниці слабкої статі використовували для аналогічної мети кондитерські вироби лише в 7% випадків.

Читайте також: Якісному сексу заважають вино і мобільний телефон

Між тим, майже чверть готові назавжди відмовитися від вина, 13% згодні розбити свій мобільний телефон, аби мати можливість смакувати улюблені солодощі.

Було також встановлено, що 9% чоловіків були готові відмовитися від сексу заради торта. Серед жінок готових піти на подібний крок виявилося майже вдвічі більше — 16% представниць прекрасної половини людства готові проміняти секс на солодке.

Чверть заявили, що готові видалити свої акаунти в соцмережах, в тому числі в Facebook і Twitter, і 13% погодилися відмовитися від перегляду своєї улюбленої телепередачі.

Участь в опитуванні, яке було проведене напередодні Національного тижня тортів, взяли 2000 дорослих. В ході дослідження також з’ясувалося, що найбільшою популярністю у британців користується шоколадний торт — на нього будь який інші ласощі погодилися проміняти більше половини опитаних, пише у свіжому номері британський таблоїд Mail Online.

Читайте також: Нове покоління секс-ляльок замінить чоловікам справжніх жінок

Нагадаємо, минулого року дослідники з’ясували, що люди не готові проміняти ранкову каву на секс. Як показало опитування, що проводився компанією Le Meridie, яка володіє мережею готелів по всьому світу, 53% туристів-чоловіків обрали б вранці гарячий напій, а не жінку.

Натхнення: amic.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть