Відео

Унікальний робот для обіймів: плюшевий ведмідь

Інженери з Аризони сконструювали робота, який навчається максимально делікатно обійматися з людиною. Але виглядає це моторошно.

Поки весь світ намагається дотримуватися правил соціального дистанціювання, багато людей переживають пригніченість і депресію через відсутність звичних контактів з найдорожчими і близькими людьми. В таких умовах величезний плюшевий робот- обіймалка з обличчям добродушного ведмедика звучить як відмінна ідея — проте в реальності все виглядає не настільки райдужно.

Дослідники з інтерактивної лабораторії робототехніки Арізонського державного університету зібрали цей дивний аніматрон не заради забави. Він продовжує дослідження, опубліковане три роки тому. Воно присвячене тому, як інженери навчають роботів орієнтуватися в складному, динамічно мінливому середовищі, будь то виробничий цех, наукова база або суспільний захід. Для поліпшення адаптивних здібностей роботів дослідники навчали машини відслідковувати й прогнозувати поведінку кожної людини, яка вступала з ними в контакт.

Одягнувши робота в костюм плюшевого ведмедя, вчені явно намагалися викликати у добровольців емоційний відгук, щоб їх обійми були максимально достовірними — так робот отримає найбільш точну інформацію. Ось тільки виглядає це так, немов механічний обійматор ось-ось відправить людину на той світ, з хрускотом здавивши її в сталевих обіймах. На щастя, обійшлося без наслідків:

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button