Відео

Штучний інтелект створив трейлер до фільму (відео)

«Морган» — це науково-фантастичний хоррор-триллер про синтетичного гуманоїда, який виявився розумнішим від власних творців і, здається, вирішив зробити з ними щось погане.

19cefc445e9cbb497ed61a3e73c03bf1

В ході рекламної компанії студія вирішила доручити створення одного з трейлерів штучному інтелекту «Уотсон» від IBM, який вже допомагає лікарям в госпіталі діагностувати рак та інші важкі захворювання на ранній стадії, а також працює психотерапевтом, консультуючи солдатів, які побували в бойових точках.

«Ватсон» проаналізував трейлери 100 фільмів жахів, зробив візуальний аудіо – та композиційний аналіз окремих сцен, з’ясовуючи, що робить сцену страшною або навпаки ліричною, як музика, тон голосу актора, освітлення, щоб зрозуміти, як правильно зробити трейлер.

 

Після чого у нього завантажили повний фільм, і він, зробивши діаграму розвитку дії в картині, відібрав сцени, їх послідовність і музику, які повинні бути в трейлері. Потім людина змонтувала наданий матеріал. Навіть з участю людини весь процес зайняв всього кілька годин, на відміну від стандартних кілька днів, необхідних для створення трейлера.

Цікаво, що ролик вийшов швидше задумливим, ніж страшним, і «Watson» явно надавав більше значення реплікам штучної людини в фільмі, ніж безпосередньо візуальному ряду. Цікаво, що він до того ж не видав ніяких сюжетних поворотів, яким зараз страждають багато трейлерів, не став використовувати звичну музику, і стандартне нагнітання екшеном і кривавими подробицями.

Залишається питання, скільки в ролику «Уотсона», а скільки людини, який монтував і стежив за процесом, але трейлер дійсно відрізняється від стандартного голлівудського шаблону рекламного ролика для фільмів жахів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button