Головна / Фото / Сильна пилова буря перетворила австралійське місто у вогняну пустелю

Сильна пилова буря перетворила австралійське місто у вогняну пустелю

Масштабна пилова буря, яка обрушилася на австралійське місто Шарлевіль на цьому тижні, перетворила населений пункт у вогняну пустелю.

Сильнейшая пыльная буря превратила австралийский город в огненную пустыню

Сильнейшая пыльная буря превратила австралийский город в огненную пустыню

Користувачі соціальних мереж опублікували фотографії запиленого міста, розташованого на південному заході Квінсленда. Поліція штату закликала жителів бути уважними на дорогах та дотримуватися заходів безпеки в умовах низької видимості.

Dust Storm covers outback #Queensland town, turns sky orange.

Follow us on #Telegram : https://t.co/Y7LOtsjG2J#Australia#Charleville#duststorm #Alghadeertv pic.twitter.com/RtVCffKrLS

— Alghadeer English (@alghadeertv_eng) 21 лютого 2018 р.

Метеобюро Квінсленда розмістило в «Твіттері» супутникові знімки високої роздільної здатності. «Буря в цьому районі підняла багато пилу і повалила дерева», — йдеться в коментарі.

Австралійська медична авіаслужба Royal Flying Doctor поділилася неймовірним відео, знятим з літака, що пролітав над величезною хмарою помаранчевого пилу.

What is the best way to deal with a #duststorm? Hope that you have closed the windows at home and find the closest Pilot. Good news our nurses in #Charleville know who to call. Video filmed on the way home from a clinic in #Windorah pic.twitter.com/4lBZmGwltp

— Royal Flying Doctor (@RoyalFlyingDoc) 20 лютого 2018 р.

Місцевий житель Бек Брайли опублікував види «до» і «після».

Сильнейшая пыльная буря превратила австралийский город в огненную пустыню

За даними метеобюро, пилова буря становила близько 200 км в ширину, а швидкість її вітру досягала 97 км/год. Такі пилові бурі — не рідкість для Австралії. Наприклад, в 2013 році червона пилова буря обрушилася на захід країни.