Земля

Сінгапур схвалив вживання в їжу 16 видів комах

Сінгапур дозволив імпорт та споживання 16 видів комах, включаючи цвіркунів і бджіл.

Продовольче агентство Сінгапуру офіційно дозволило споживання комах. Відповідно до заяви регулятора від 8 липня 2024 року, тепер дозволено імпорт та використання в їжу 16 видів комах, серед яких цвіркуни, сарана, шовкопряди та бджоли. Зокрема, до списку увійшли будинкові цвіркуни (Acheta domesticus), перелітна сарана африканського підвиду (Locusta migratoria migratorioides), тутові шовкопряди (Bombyx mori) і медоносні бджоли (Apis mellifera).

by @wirestock

Згідно з новими правилами, імпортованих комах і продукти з них можна використовувати як їжу, сировину для харчової промисловості або корм для сільськогосподарських тварин. Крім того, певні види комах, які не вважаються інвазивними, дозволено ввозити в країну живими та розводити їх на місці.

Дискусії щодо дозволу вживання комах у їжу почалися в Сінгапурі ще у 2022 році, коли було проведено публічні консультації з цього питання. На початку 2023 року продовольче агентство анонсувало плани щодо імпорту, переробки та вживання в їжу 16 видів комах до кінця року. Однак остаточне рішення було прийнято лише в середині 2024 року.

Варто зазначити, що Сінгапур не є першою країною, яка дозволила використання комах як джерела їжі для людей. Європейський Союз за останні роки схвалив постачання їжі з чотирьох видів комах. Такі заходи спрямовані на забезпечення білком зростаючого населення Землі та зниження тиску сільського господарства на навколишнє середовище.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button