Всесвіт

Скільки потрібно людей для польоту до найближчої екзопланети

Дослідники з Університету Страсбурга порахували, скільки людей необхідно для успішного польоту до найближчої до Землі екзопланети Центавра b, шлях до якої складе 6,3 тисячі років. Як виявилося, екіпаж для такої подорожі потрібен порівняно невеликий.

Планета Центавра b обертається навколо червоного карлика Проксима Центавра, це найближча до нашої планети зірка після Сонця. Дослідники вважають, що клімат на екзопланеті може бути схожий на земний.

Обчислити ідеальну кількість людей для польоту до Центавре b вийшло допомогою спеціального методу моделювання “Монте-Карло”. Він враховує всі випадкові події подорожі: раптові смерті, безпліддя, нещасні випадки та інші.

За словами вчених, стартовий екіпаж повинен складатися з молодих і бездітних подружніх пар, так як їм буде простіше адаптуватися до нового середовища. Народжувати дітей їм слід у віці від 32-х до 40 років.

Для успішного польоту довжиною 6,3 тисячі років на корабель необхідно помістити 98 осіб. Дослідники відзначають, що для успішного польоту буде необхідно обмежити народжуваність, щоб уникнути перенаселення і брак ресурсів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button