Ґаджети

Скоро ми побачимо сертифіковані Google смартфони

Android – це операційна система з відкритим вихідним кодом. Практично будь-який бажаючий може встановити її на свій пристрій. Однак для того, щоб крім операційної системи на пристрої працював магазин додатків Google Play і програми Google, пристрій повинен відповідати певним вимогам. Так було і раніше, але тепер Google вводить поняття «Сертифікований Android-пристрій».

Ось що говорить сама компанія про нововведення:

Google вводить сертифікацію для Android-пристроїв для впевненості в тому, що користувачі матимуть стабільний та безпечний пристрій. Ми працюємо з виробниками по всьому світу, проводячи сотні тестів сумісності, які гарантують відповідність пристрою вимогам з безпеки Android. Також ці тести допомагають переконатися в тому, що встановлені програми Google є автентичними, а програми з Google Play працюють належним чином.

Насправді, нічого у вимогах Google серйозно не змінилося. Компанія лише вирішила звернути увагу покупців смартфонів на той факт, що у Google є якісь вимоги до виробників. Тепер на коробках з новими пристроями з’явиться логотип Google Play Protect. Його наявність буде означати той факт, що пристрій пройшов тести і Google схвалює його використання.

Натхнення: androidinsider.ru

Кнопка «Наверх»