Технології

Tesla розкрила секрет роботи сонячної даху

У своїй патентній заявці компанія Tesla розкрила секретну технологію з’єднання черепиці в сонячний дах, пише Electrek.

Ілон Маск говорив, що в роз’ємах між черепицями сонячного даху від Tesla знаходиться «приголомшлива кількість технологій», але не більше того. Тепер, коли Tesla офіційно отримала патент, заявка на який була подана ще 24 травня 2016 року компанія SolarCity (творець технології, яку купив Маск), стало відомо, що ж знаходиться «всередині» сонячного даху.

Система з’єднує сонячні елементи у вигляді каскаду за допомогою проводимого електрику клею, який активується при нагріванні.

Це дозволяє кріпити черепиці одна до одної, так і з’єднувати їх у єдину мережу, не використовуючи дроти.

На думку представників Tesla, подібний спосіб з’єднання дуже надійний, що дозволяє компанії обіцяти клієнтам «безлімітну гарантію», а також прискорює монтаж і знижує вартість. Залишається неясним, чи використовується цей метод зараз, так як з моменту подачі заявки пройшло більше року, і технології вже пішли вперед.

Компанія Tesla почала постачати замовникам і встановлювати сонячну черепицю своєї розробки. Перші дахи, що генерують електроенергію дахи отримали співробітники Tesla — це винагорода за працю, і стратегічне рішення.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button