Здоров'я

Кофеїн підвищує тягу до солодкого

Нові дослідження вчених з Корнельського університету показують, що люди, які намагаються скинути вагу, можуть витягти користь, виключивши каву зі свого раціону. За словами фахівців, кофеїн може підвищити тягу до солодкого, що неминуче призводить до появи зайвих кілограмів. Експерти вважають, що здатність кофеїну підвищувати пильність також змінює сприйняття солодких продуктів, змушуючи людей бажати їх у більшій мірі.

«Коли ви п’єте каву з кофеїном, він змінює те, як ви сприймаєте смак, – говорить професор Робін Данді. – Тому вживання їжі відразу після того, як ви випили каву або інші напої з кофеїном, швидше за все, змінить сприйняття цієї їжі».

Щоб прийти до таких висновків, дослідники проаналізували близько 100 добровольців, які випадковим чином розділені на дві групи – перша група отримала каву з додаванням кофеїну, що зробило його міцним, в той час як учасникам другої групи була подана кава без кофеїну з додаванням речовини, що робить напій гірким. Після цього всі учасники пройшли сенсорні тести. Вживання кави з кофеїном призвело до того, що випробувані вважали інші продукти менш солодкими, у зв’язку з чим у них зросла тяга до вживання солодкої їжі.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»