Ґаджети

Смартфони мають руйнівний вплив на дітей

Американські психологи під час масштабного дослідження з’ясували, що смартфони надають руйнівний вплив на дітей. Результати робіт опубліковані в науковому журналі.

У процесі спілкування з хлопцями, вони помітили, що у осіб, які схильні до депресії і песимізму, збільшується тривога на 50% у порівнянні з однолітками, які мало використовують ґаджети. Також дана категорія осіб рідко буває на вулиці і відчуває себе самотньою. Діти не уявляють своє життя без інтернету, що негативно відбивається на їх здоров’ї.

Вчені помітили, що старшокласники стали рідше ходити на побачення, а у молоді почався спад сексуальної активності і сильно помітна інфантильність. Зараз 18-річні хлопці за рівнем розвитку нагадують підлітків минулого століття, відмовляючись працювати і нести відповідальність за свої вчинки. Молодь не страждає від алкоголізму і рідко займаються з’ясуванням стосунків, проте вони не задоволені життям. Тому дітям варто тимчасово прибрати свої телефони і спілкуватися з однолітками без соціальних мереж.

Кнопка «Наверх»
Закрыть