Інтернет

SMS повідомлення через Інтернет

Сервіс СМС розсилки реклами – ефективний і недорогий інструмент, який сучасні маркетологи застосовують для налагодження контакту з потенційними клієнтами. У найбільш перспективний і широко використовуваний канал реклами її перетворюють численні переваги. Даний сервіс дозволяє не тільки відсилати повідомлення у встановлений час при низькій вартості послуги розсилки, але і формувати велику базу абонентів на основі результатів відбору цільової аудиторії за різними критеріями. Згідно зі статистикою, СМС-повідомлення читають не менше ніж 90% власників мобільних телефонів. Ви можете отримувати звіт в режимі реального часу або після закінчення розсилки. Крім того, доступна опція моніторингу стану всіх повідомлень і автоматичного підрахунку статистики по ним.

21-07-15-foto-600x405-1

Особливості користування

Тому sms рассылки от сервиса Юнисендер є відмінним доповненням до відправки інформаційних повідомлень на мобільний телефон абонента. Такий маркетинг дозволяє швидко доносити послання до будь-якої кількості одержувачів, забезпечувати зворотний зв’язок і настільки ж широке охоплення аудиторії, як і телебачення, залишаючись при цьому більш дешевим і універсальним каналом комунікації.

Послуга СМС розсилок може використовуватися в будь-якій сфері бізнесу. Замість незрозумілого номера телефону відправника одержувач бачить назву компанії. Особливо ефективним і вигідним такий інструмент стає для великих організацій з великим штатом співробітників і багатою клієнтською базою. Він дозволяє компанії-замовнику автоматично розсилати повідомлення через Інтернет зі свого аккаунта.

Що дає СМС розсилка

Клієнтам

Відправка sms через Інтернет забезпечує можливість відправки повідомлень з важливою для клієнта інформацією, наприклад, про готовність замовлення (надходженні товару), завершення робіт, а також нагадувань про запис на прийом, внесення чергових платежів або продовженні договору.

Маркетингу

Рекламний сервіс, що надається за допомогою Інтернету, забезпечить збільшення маркетингової активності, оперативного і точного оповіщення великої кількості клієнтів, наприклад, про появу нової продукції, про знижки або розпродажах.

Власнику бізнесу

Використання дешевих СМС розсилок дозволить скоротити витрати на рекламні акції та передачу інформації, сприяє підвищенню мобільності бізнесу, створенню додаткових переваг для традиційних товарів / послуг, підвищенню якості обслуговування і збільшення лояльності клієнтів, забезпеченню оперативності передачі сповіщень керівництва про важливі події, а також різних звітів про діяльність компанії в цілому.

Співробітникам компанії

Завдяки сервісу СМС реклами можна налагоджувати зв’язок між співробітниками і підтримувати внутрішні бізнес-процеси: відправляючи нагадування та інформацію про дзвінки клієнтів або заплановані зустрічі з клієнтами, наради, переговори та інші заходи, передаючи контактні дані абонентів, новини або іншу корисну для співробітників інформацію.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button