Інтернет

Розкрутка сайту – основні моменти

Якщо ви створили сайт, то навряд чи зробили це “для галочки”. Очевидно, ви хотіли б, щоб ваш сайт відвідувало якомога більше людей. А для комерційного сайту це не просто “бажання” – це питання клієнтів, доходів і навіть виживання фірми. Адже якщо сьогодні фірми немає в Інтернеті – її немає і на ринку. Отже, перший крок – це створити сайт, але це ще далеко не все.

07-01-15-foto-600x468-1

Як споживачі знайдуть ваш сайт серед десятків і сотень мільйонів інших? Адже сьогодні в Інтернеті десятки тисяч нових сайтів з’являються щодня! І власник кожного з них розраховує на те, що його відвідають люди. Очевидно, що правильним способом є залучення клієнтів-споживачів-відвідувачів через пошукові сервіси. Тобто, задаючи ключові слова для пошуку на пошуковому сервісі, люди повинні отримувати у видачі результатів пошуку ваш сайт. Як же цього досягти? Як “продертися” через величезну кількість конкурентів?

В першу чергу, потрібно чітко зрозуміти: це кропітка та високофахова праця. Вона потребує системних зусиль і тому її доручають таким фахівцям, як http://hmarochos.com.ua/ і тісно співпрацюють з ними, адже Інтернет – це рухливий і “живий” організм, і тут потрібно постійно залишатись “на плаву”.

Для того, щоб на сайт заходили саме потрібні споживачі, здійснюється так звана оптимізація контенту сайту. Адже якщо ви продаєте столярні вироби, а до вас потрапляють споживачі, які шукали через пошуковий сервер канцтовари, то вам з цього ніякої користі, адже вони зайдуть на ваш сайт і одразу підуть геть. Оптимізція – дуже непростий процес, але він є базовим.

Суть оптимізації в тому, що для вашого сайту підбираються ключові слова та фрази, за якими вас знайдуть у пошуковику. Але просто розмістити набір фраз не можна, адже тоді ваш сайт потрапить у “штрафники” пошукових серверів. Тому для якісної і надійної оптимізації вашого сайту будуть написані десятки і навіть сотні професійних статей, які будуть нести корисну інформацію, і одночасно – міститимуть ті самі ключові слова і фрази. Оптимізуються всі сторінки вашого сайту.

І це ще не все. Це тільки фундамент майбутнього трафіку. Після оптимізації контенту та прописування всіх можливих ключових фраз та слів потрібно здійснити наступний дуже важливий крок: додати сайтові авторитету “в очах” пошукових серверів. Для того щоб ваш сайт займав якомога вищу стрічку у пошуковій видачі, потрібно, щоб на нього посилалися інші сайти. Для цього здійснюється закупка зовнішньої реклами. І знову ж таки: просто купа посилань 100% призведе до того, що пошуковики, автоматично проаналізувавши ваш сайт, почнуть його ігнорувати – вірнше, скидати в самий низ пошукової видачі. Це означатиме, що клієнти навряд чи й знайдуть вас.
Саме тому важлива не тільки кількість, але насамперед – “якість” посилань, які ви розмістите на сайті. Дуже важливо купувати якісні посилання, які повинні мати абсолютно природній вигляд. Цей метод оптимізації називається розкрутка сайту статтями або “вічними посиланнями”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button