Інтернет

Соцмережу Twitter назвали загрозою стабільності у світі

Вчені Королівського коледжу в Лондоні вивчили, як публікації політиків у великій соцмережі можуть впливати на розвиток кризових ситуацій. У підсумку Twitter назвали загрозою стабільності у світі.

Вчені відзначили, що неакуратні висловлювання в Twitter з боку політиків можуть мати дуже серйозні наслідки. А вони зараз досить активно користуються соцмережею. Особливо знаменитий приклад Дональда Трампа — його повідомлення в Twitter не раз ставали предметом скандалів.

Дослідники навели приклад, як в 2018 році президент США дозволив собі необережні висловлювання на адресу лідера КНДР Кім Чен Ина. Він практично пригрозив йому ядерною зброєю.

Вчені виділили два сценарії, за яких твіти можуть посилити напружену ситуацію у світі. У першому сценарії автор повідомлення звертається до однієї аудиторії, а читають його всі, сприймаючи зовсім не так, як планувалося. У другому сценарії одна зі сторін військового конфлікту може суперечити самій собі в різних твітах, що не дозволяє другій стороні зрозуміти наміри та прагнення противника.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button