Здоров'я

Спиртне збільшує тривалість життя людей

Спиртне збільшує тривалість життя людейВчені університет Техасу заявляють: алкоголь продовжує життя. Але позитивно впливає тільки помірне споживання спиртного, пише Micro Finance Monitor. Аналіз більше 1000 чоловік 55-65 років, який проводився протягом 20 років, показав : 1-3 порції алкоголю на день – ідеальний обсяг споживання.

За час дослідження 60 % людей, що випивали багато, і 69% людей, які не пили зовсім, померли. З групи, які помірно споживали було 41 %. Подібні висновки озвучили ще в 2010 році. Але тоді рекомендувалося випивати по 1-2 порціях спиртного. Активне споживання алкоголю підвищувало смертність на 42 %, а відмова від спиртного – на 49%.

Можливо, це було викликано тим, що не пили колишні алкоголіки і люди з проблемами зі здоров’ям і низьким рівнем фізичної активності. Саме по собі часте споживання спиртного небезпечне для життя і здоров’я. До речі, Університет Тель -Авіва встановив: кофеїн скорочує тривалість життя, а алкоголь його, навпаки, збільшує.

Ці сполуки по-різному впливають на теломери – кінцеві ділянки хромосомної ДНК. Теломери роблять хромосоми стабільними і не дають клітинам при розподілі зношуватися. Якщо теломери стають дуже короткими, клітина гине.

Натхнення:  meddaily.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button