Фото

Спортзал, що виробляє електроенергію

Перший у світі “зелений” фітнес-центр, який використовує енергію своїх відвідувачів для виробництва власної електроенергії, відкрився у Великобританії.

Кожен велотренажер, бігова доріжка і еліптичний тренажер у спортзалі “Кедбері Хаус” дають близько 100 Вт на годину в систему електропостачання будівлі. Нові бігові доріжки також використовують на 30% менше електроенергії і генерують її в такій кількості, яка необхідна для роботи інформаційних екранів.

Спортзал, обладнаний 42 одиницями техніки серії ARTIS, і вартістю більше 900 тисяч доларів, вважається найбільш енергоефективним в світі.

“У нашому фітнес-клубі застосовані найсучасніші технології з точки зору дизайну, стійкості, зв’язку та біомеханічного досконалості. До того ж, ми знижуємо рівень витрати електроенергії, необхідної для харчування клубу, тим самим піклуючись про довкілля”, – сказав генеральний менеджер клубу Джейсон Ітон.

Як тільки користувач почав тренуватися, обладнання починає виробляти електроенергію з кінетичної. Згодом тренажер починає автономну роботу, самостійно забезпечуючи себе енергією. Якщо користувач тренується інтенсивно і кількість виробленої електроенергії перевищує потребу, надлишки перенаправляються в акумулятори, за рахунок яких, частково, здійснюється електропостачання будівлі.

Бігові доріжки використовують інноваційні технології безщіткового двигуна в поєднанні з низькими фрикційними матеріалами, що дозволяє знизити енергоспоживання на 30%. Про сучасність устаткування говорить і той факт, що користувачі можуть підключитися до тренажерів за допомогою своїх смартфонів. У них є можливість отримати доступ до даних “бортового комп’ютера” через QR-коди і скласти свою власну програму тренувань. Також комп’ютери, під управлінням яких працюють тренажери, надають користувачам доступ до різних програм і соціальних мереж. Під час тренування можна навіть говорити по Skype.

За даними Mail Online, кожен велотренажер і бігова доріжка оснащена екраном, за допомогою якого користувачі можуть отримати доступ до різних послуг, телебаченню, а також попросити поради у професіоналів, поділившись результатами своїх занять, які зберігаються на комп’ютері тренажера.

Натхнення: fedpost.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button