Фото

Прихований резерв: канцелярська скріпка

Скріпка є одним з найбільш недооцінених і корисних предметів побутового вжитку. Шматочок гнучкого, в міру ламкого металу може бути використаний різними незвичайними способами. Крім того, скріпка може виступати навіть символом свободи — саме так змогли її використати громадяни Норвегії, які боролися з нацистським режимом.

Але і це ще не все. Абсолютна реальна і достовірна історія підприємливого канадця Кайла Макдональда, який зумів отримати в обмін на звичайну скріпку справжнісінький двоповерховий будинок. Ми, звичайно ж, таким хитромудрим практикам навчити вас не можемо. Зате, цілком можемо показати цілих 10 способів цікавого і корисного застосування в житті просто звичайної скріпки.

Зробити компас

Звичайно, у вас не вийде зробити компас за допомогою однієї тільки скріпки — знадобиться і магніт. Однак при наявності останнього, ви легко зможете визначити напрямок, використовуючи скріпку в якості стрілки компаса.

Гачок

Зрозуміло, для лову риби краще використовувати звичайний гачок. Але, якщо під рукою немає, а риби хочеться нещадно — спробуйте обійтися скріпкою.

Почистити роз’єм

У маленьких роз’ємах, таких, які використовуються для навушників, часто скупчується пил і дрібні ворсинки з одягу. З часом, це сміття починає заважати і може навіть привести до поломки. Просто розігніть звичайну скріпку, обмотайте її кінчик шматочка липкої стрічки і акуратно прочистіть роз’єм.

Підставка телефону

[ads2] Дуже зручно встановлювати телефон на невелику підставку, зроблену із звичайної скріпки. Це позбавить вас від необхідності тримати смартфон під час їжі, наприклад.

Підвіска

Кілька скріпок цілком можуть виконати роль імпровізованого гачка. Легкий одяг, пакет і інша не важка, але об’ємна дрібниця, більше не буде займати зайвий простір.

Блискавка

Вітряний або дощовий день перетворює зламану блискавку в справжню проблему. Полагодити її не так складно, якщо під рукою є скріпка. Просто вставити скріпку в вушко замку — не дуже естетично, зате досить практично.

Закладка

Нічого не треба придумувати: одягни скріпку на сторінку. Вона не випаде і не загубиться, а ти зможеш перестати кожен раз починати «Мобі Діка» заново.

Тюбик клею

Загублена кришечка від клею може перетворити корисний вміст тюбика в неприємні і нікому не потрібні сухі пластівці. Заткни тюбик скріпкою і клей свої улюблені модельки далі.

Клейка стрічка

Звичайна проблема: одного разу розмотаний рулон скотчу прагне всіма силами не дати вам знайти кінець стрічки. Наступного разу, прикріпіть до нього скріпку — зручно і просто.

Медіатор

Ті, хто займається гітарою, прекрасно знають, яким невловимим може бути медіатор в найбільш невідповідні хвилини. Скріпка цілком годиться на його роль. Закріпіть на ній скотч, щоб було зручніше тримати.

Натхнення: www.fresher.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть