Різне

Як правильно вибрати кондиціонер

Кондиціонери призначені для створення в приміщенні максимально комфортного для людини мікроклімату. Проте якісно виконувати свої функції обладнання буде тільки в тому випадку, якщо воно підібране з урахуванням особливостей місця установки. Щоб вирішити, які кондиціонери краще підходять для того або іншого приміщення, важливо взяти до уваги яким способом будуть монтуватися їх внутрішні блоки. За даним принципом кліматичне обладнання ділиться на такі види.

Канальні. Такі моделі монтуються за полотном підвісної стелі, повітроводи можуть розміщуватися там же або в стінних нішах. Внутрішній блок кліматичного обладнання прихований, тому людям будуть помітні тільки повітровипускні отвори, обрамлені декоративними гратами. Якщо Ви вирішуєте, який кондиціонер краще купити для приміщення, в якому важливо зберегти унікальний дизайн, зверніть увагу на кліматичне обладнання канального типу. А щоби не гаяти часу шукайте кондиціонери тут, де представлені різні виробники.

Касетні. Внутрішній блок кондиціонера і димарі розміщуються за підвісною стелею. Оброблене повітря розподіляється по 4 напрямках, що забезпечує рівномірне кондиціонування приміщення. Якщо Ви обираєте, який кондиціонер купити для підтримки заданого мікроклімату в просторих холах, коридорах, вітальнях і інших кімнатах великої площі, то касетні моделі стануть для Вас оптимальним варіантом.

Настінні. Такі моделі монтуються безпосередньо на стіні приміщення. Кліматичне обладнання даного виду можна встановлювати як під час, так і після завершення чистової обробки. Настінні моделі є універсальними, тому підходять для будь-яких житлових і комерційних приміщень. Якщо Ви обираєте, який кондиціонер купити для будинку або офісу за доступною ціною, зверніть увагу на обладнання даного типу.

Підлогові. Внутрішній блок кліматичного обладнання розміщується на підлозі впритул до стіни або в ніші. Пристрої мають більш високої потужністі в порівнянні з іншими моделями і забезпечують швидкий і рівномірний розподіл повітряного потоку по приміщенню великої площі. Якщо Вам необхідно вирішити, які кондиціонери краще підходять для ресторанів, клубів та конференц-залів, зверніть увагу на підлогове обладнання.

Колонні. Такі моделі монтуються до підлоги або стін. Прилади відрізняються високою потужністю і зниженим рівнем шуму. Вони відносяться до групи напівпромислового кліматичного обладнання, тому краще працюють в приміщеннях великої площі. Купити колонні моделі можна для установки на складах, в торгових залах, офісних та адміністративних будівлях.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button