Поради

Список онлайн-мікропозик з швидкою виплатою – на проекті УФГ-банк

Онлайн-ринок мікрофінансових послуг зростає і розвивається. Цьому сприяє сучасний спосіб життя людей: чим простіше і швидше отримати послугу, тим вище її потреба і конкурентоспроможність.

Для оформлення швидкого займу на картку досить мати під рукою паспорт, телефон і карту. Йти нікуди не потрібно, повністю вся процедура, від заповнення заявки до зарахування коштів, відбувається онлайн. Скористатися сервісом можна цілодобово, навіть у свята або вихідні. Автоматизована система працює завжди.

Особливо цікаві користувачам, маловідомі компанії, які недавно відкрилися. На етапі розвитку компанія намагається залучити клієнтів, напрацювати свою клієнтську базу. Тому нерідко проводить різні акції, робить знижки, та й просто менш вимоглива до позичальників.

Можливо, якість самого сервісу в таких МФО буде трохи гірше, ніж у лідерів ринку. Але якщо у великій компанії отримано відмову, то звернення в нову МФО стане прекрасною альтернативою щоб отримати кредит на карту. Перед укладенням договору рекомендується перевірити наявність компанії в офіційному реєстрі НБУ.

Як серед безлічі мікрофінансових організацій знайти ті, які з’явилися недавно? Пошук акційних пропозицій також займе чимало часу. Якщо гроші потрібні терміново, а в інших місцях відмовили, у людини опускаються руки. Потрібно швидко знайти вигідну позику за певними параметрами і подати заявку.

Рейтинг від проекту “УФГ”, в якому розміщені всі нові МФО, дозволить без складнощів зробити правильний вибір. За кожною пропозицією дано опис з викладом основних параметрів, вимог до клієнта, списку необхідних документів, способів виплати та погашення позики.

Для максимальної зручності користувача і підвищення швидкості отримання позики тут же розміщено пряме посилання на сайт МФО. Крім мікропозик, на сайті не публікуються матеріали про інші фінансові послуги.

З інших плюсів проекту Української фінансової групи можна відзначити:

  • Безоплатну допомогу фахівців сайту при виборі фінансових послуг
  • Функцію порівняння декількох обраних пропозицій між собою
  • Відсутність реклами
  • Комфортний відбір позик

За деяких обставин оформлення нової позики неможливо. Йдеться про серйозні проблеми в кредитній історії клієнта, таких як судовий позов, банкрутство або поточна прострочена заборгованість, особливо якщо вона перевищує 90 днів.

Також на можливість взяти мікропозику негативно впливає висока закредитованість клієнта. Якщо показник боргового навантаження, який розраховується при розгляді заявки від, становить більше 50% від офіційного доходу клієнта, будь-який кредитор задумається про доцільність надання послуги. Така закредитованість демонструє високий ризик неповернення коштів, так як людина може не впоратися зі взятими на себе зобов’язаннями

Крім того, важливо відповідати мінімальним вимогам МФО. Позику не може отримати іноземець або громадянин України молодше 18 років. Не дадуть грошей і особі з низьким або нерегулярним доходом.

Більше ви можете прочитати в телеграм каналі Української фінансової групи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments