Поради

Вибір сівалок точного висіву Monosem: різновиди та характеристики

Висів просапних культур має специфічні особливості: необхідно розміщати насінини так, щоб вони знаходилися на однаковій відстані одна від одної. Досягається це шляхом застосування спеціалізованого обладнання, до якого належать сівалки точного висіву. Звернути увагу слід на продукцію французької компанії Monosem, яка характеризується надійністю, високою якістю в порівнянні з іншими брендами, а також простотою експлуатації й точністю висіву. Перевагу таким сівалкам надають усе більше українських фермерів через доступну їх вартість.

Різновиди сівалок від Monosem

Сівалка точного висіву призначена для посіву овочевих культур, кукурудзи, сої, соняшнику, сорго. Добре зарекомендувало себе обладнання бренду Monosem, яке випускається різних видів виконання, що впливає не тільки на особливості його експлуатації, але й вартість. У модельному ряді представлені сівалки навісного та причіпного типу. За принципом роботи вони поділяються на механічні та пневматичні. Останні відрізняються такою перевагою, як відсутність ефекту дроблення посівного матеріалу.

Популярні моделі

Вибираючи сівалки точного висіву, необхідно попередньо визначитися, з якими конкретними видами просапних культур планується працювати. Це впливає на тип придбаного устаткування. Офіційним представником і постачальником сівалок прямого висіву Monosem в Україні є компанія «Агріматко». Серед усього модельного ряду слід виділити наступні модифікації:

  1. NG PLUS 4 — призначена для роботи з соняшником, кукурудзою, соєю та буряком. Відмінною перевагою є можливість одночасного внесення у ґрунт добрив. Складається з посиленої рами, що позитивно впливає на ресурс. Призначена для роботи з тракторною технікою, потужність якої не менше 80 к. с. Продуктивність залежить від типу культури й варіюється в межах від 5,6 до 11,7 Га/год.

  2. NC — використовується для посадки кукурудзи, соняшнику, буряку, ріпаку та сої. Передбачена можливість одночасного внесення добрив сухого типу. Обладнання має такі настройки, як регулювання відстані між рядами, а також норми висіву. Завдяки вбудованому вентилятору зі спеціальним клапаном, роботи можна здійснювати навіть у дощову погоду.

  3. NX — відмінною рисою цієї моделі сівалки є проведення точного посіву кукурудзи й соняшнику в ґрунт із нульовою підготовкою. Крім цих переваг, таке обладнання дозволяє виробляти висів культур на високих швидкостях, що значно прискорює посівний процес. У конструкції передбачено 8 рядів, а продуктивність при цьому складає 5,67 Га/год при швидкості 9 км/год.

Придбання якісних сівалок точного висіву — це гарантія не тільки їх надійності та великого експлуатаційного ресурсу, але й підвищення продуктивності та врожайності культур. Обладнання характеризується простотою експлуатації й обслуговування, а доступна вартість є додатковим бонусом на користь агрегатів марки Monosem.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button