Екологія

США можуть почати виробляти 90% чистої електроенергії до 2035 року

Вчені з Каліфорнійського університету в Берклі підрахували, що США можуть почати виробляти понад 90% чистої електроенергії до 2035 року. Інформація про дослідження опублікована в журналі Tech Explore.

Сполучені Штати можуть до 2035 року бути на 90% забезпечені чистим безуглеродным електрикою. Вчені підрахували, як зменшення вартості сонячної і вітряної енергії може вплинути на вироблення і викиди від існуючих електростанцій, що працюють на викопному паливі.

“Зниження витрат на виробництво чистої енергії сталося набагато швидше, ніж очікувалося. Зменшення вартості сонячної й вітряної енергії говорить про те, що економічно доцільно забезпечити 90% чистого вироблення електроенергії в США до 2035 року”, –  говорить Амол Фадке, старший науковий співробітник і партнер центру Державної екологічної політики Каліфорнійського університету в Берклі

Розробка додаткових поновлюваних джерел енергії може принести економіці доходи в розмірі 1,7 трлн доларів, а також збільшить кількість робочих місць. 90% екологічно чиста електроенергія в 2035 році буде сприяти зменшенню витрат на навколишнє середовище та охорону здоров’я завдяки скороченню збитків від забруднення повітря та викидів вуглецю.

Міжурядова група експертів зі зміни клімату в ООН попереджає, що у людей є всього десять років, на те, щоб скоротити обсяг викидів вдвічі. В такому випадку, температура глобально зросте лише на 1,5°C.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button