Екологія

У Китаї встановлюють автомати по прийому сортованого сміття

Китай на законодавчому рівні зазначив, що побутові відходи – це не просто сміття, а неефективно використовуваний ресурс.

Одним з кроків у боротьбі за ефективне використання сміття в Китаї, стало встановлення контейнерів для роздільного збору сміття (скла, паперу і пластику). Але влада міста Чанша в китайській провінції Хунань, пішла далі, встановивши три інтерактивних ресайклінг автомата по збору сортованого сміття. Такий сміттєвий автомат дозволяє приймати три види відходів у різні контейнери: харчові, скло, папір і пластик. Поряд з recycling автоматом є бак для збору взуття та одягу, повідомляє kiosksoft.ru

Для стимулювання процесу збору сортованого сміття була розроблена спеціальна програма лояльності та заохочення активних користувачів автоматів по прийому вторсировини. Людина, яка здала в рециклінг автомати сміття, на сенсорному екрані може ввести свою адресу проживання або номер мобільного телефону, на рахунок якого будуть нараховані бали. Накопичені бали городяни можуть витратити на покупки в певних магазинах, отримати знижки та пільги на оплату комунальних послуг або пожертвувати на екологічні програми.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments